Lenovo Moto G4 Plus Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo’nun yeni telefonu Lenovo Moto G4 Plus Özellikleri ve Fiyatı bu yazımızın konusu.

Lenovo Moto G4 Plus Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo’nun yeni telefonu Lenovo Moto G4 Plus 15 dakikalık şarj dolum süresi ile 6 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Moto G4 Plus satışı çıkarıldı.

Lenovo G4 Plus 5.5 inçlik bir ekran ile Full HD şekilde geliyor. 16 MP çift otomatik fokus lazer ile geliyor. ayrıca ön kamerası 5 MP olarak gelmekte.

Lenovo Moto G4 Plus’ta bulunan parmak izi okuyucusu kullanıcıları ciddi anlamda ilgisini çekecek diyebiliriz. Çünkü cihazı tel el ile nasıl tutarsanız tutun ters düz yinede parmak iziniz okunabiliyor. Kutudan Android 6.0 Marshmallow ile gelecek olan cihaz 1.5 GHz band hızına ulaşabiliyor. Qualcomm Snapdragon 617 işlemciye yer verilmiş.

Ayrıca gelecek olan cihaz 4.5G desteğine yer verilmiş CAT 4 ile gelerek 150Mbps indirme ve 50 Mbps yükleme hızına ulaşabiliyor. Cihazda bulunan MicroSD özelliği ile cihazın depolama hafızası 128GB’a kadar yükseltilebiliyor. Lenovo Moto G4 Plus ayrıca sıvı ve yağmur temaslarına karşı nano teknoloji ile korunuyor.

Türkiye satış fiyatı 1299 TL

Cihazla gelen Google fotoğraflar uygulaması 2 yıl boyunca çekmiş olduğunuz fotoğrafları orijinal kalitesinde saklamanıza yardımcı oluyor. Lazer fokus özelliğide olan cihazda en kötü ortamlarda bile daha keskin ve net hissettiren fotoğraflar çekmeniz kolaylaşıyor.

Cihaz üzerinde yer alan TurboPower Charger ile beraber tam olarak 15 dakika şarj süresi ile 6 saate kadar kullanım sunuyor. Moto G4 Plus’ın bataryası ise tam olarak 3000mAh bir kapasite olarak geliyor. Moto G4 Plus’ın ekran koruması ise tanındık olan Corning Gorilla Glass 3 ile çizilmelere sıyrılmalara ve beraberin su ile yağmur temaslarına özel koruma sağlamakta. Çift sim kart desteği ile gelen cihaz 1299 TL ile Media Markt’da satılmakta.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir