Isıtma ve İklimlendirme Cihazlarında Ferroli Servis Desteğini Yaşayın

Sert geçen bir kış mevsiminin ardından yüzünü gösteren güneş aynı zamanda aylardır neredeyse aralıksız çalışan kombilerin de biraz olsun nefes almasını sağladı. Bunun yanında elbette zorlu kış şartlarının ardından kalorifer tesisatları ve kombi sistemindeki suyun kontrol edilerek önümüzdeki kışa hazır hale gelmesi için hazırlıklar da başlayacak. Bu hazırlıkların yanında yaz mevsiminin bunaltıcı etkisini azaltan klimaların da bakımlarının yapılması, çalışmayan noktalarının tamiri ya da tıkalı olan filtrelerinin temizlenmesi, genel bakımlarının yapılması gerekiyor. Bakımı yapılmayan cihazlar yüksek yakıt giderleri ve elektrik faturaları ile aile bütçesine önemli bir yük haline geliyor.

Bunun yanında dünyada ısıtma ve soğutma sistemleri denildiği zaman akla gelen marka olan Ferroli bu sezon da avantajlı kampanyalara başladı. Dolayısıyla bu dönemde gerek yeni alınmış cihazların ilk çalıştırmalarının yapılması, gerekse periyodik bakım ve tamir hizmetleri ile Ferroli Servis olarak yoğun bir dönem bizi bekliyor.

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda hızlı ve orijinal yedek parça değişim garantisi ile verdiğimiz hizmetlerden faydalanabilmek için bir an önce randevunuzu internet sitemize girerek oluşturmalısınız.

7/24 çağrı desteğimiz size hızlı bir şekilde geri dönüşüm yapmamızı sağlarken kısa süre içerisinde verdiğiniz adrese gelerek bakım onarın ya da yeni ürün montajlarını yine uluslararası Ferroli servis güvencesi ile yerine getirmekteyiz. Üstelik vermiş olduğumuz servis hizmetimiz ile değişen parçalarda 1 yıl garanti kapsamında olduğu için almış olduğunuz servis desteği sonrasında gözünüz arkada kalmayacak.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir