Samsung Galaxy S8 Ve S8+ İçin Yeni Renk Seçenekleri Tanıtıldı

Samsung yeni çıkartacağı olan amiral gemileri S8 ve S8+ için 3 yeni renk seçeneği daha ekleyeceğini açıkladı. Önceden 5 renk seçeneği sunan Samsung, renk seçeneğini 8’e çıkarttı.

Samsung’un web sitesinde yeni bir liste yayınladı. Bu listeye göre şirketin yeni amiral gemisi olan S8 ve S8+ için çıkarttığı yeni 3 renk şunlar; buz gölü mavisi, füme mor gri ve bataklık altını gibi renkleri tanıttı. Bu renkler haricinde diğer renk seçenekleri şunlar; buz gümüşü, orkide grisi, gece siyahı, akçaağaç altını ve mercan mavisi olmak üzere 5 renk seçeneği vardı.

Bu yeni tanıtılan 3 renk Galaxy S8’de olacakken, Galaxy S8+’da buz gölü mavisi dışındaki renkler olacak. Samsung’un önümüzdeki sene için çıkartmayı planladığı amiral gemisi olan Galaxy S9 için, telefonun ön yüzünde tamamen ekranın olacağını planlıyor. Bu özelliğin adı Star kod. Galaxy S8 de olduğu gibi sonsuz ekran olacak.

Samsung Note 8’i piyasaya sürme hazırlıkları yaparken, geçen sene olduğu gibi aksilikler olmaz ise bu yıl çok iyi satış rekorları kıracak gibi görünüyor. Nisan ayından beri 60 milyona yakın Galaxy S8 satmayı başaran Samsung, Note 8 ile bu satış rekorunun üzerine çıkmayı planlıyor. Tasarım konusunda yeni bir çağ açan Samsung sade duran bir tasarımdan yola çıkarak başladı bu işe. Önümüzdeki aylarda daha farklı dizaynlar, daha farklı renkler ve daha farklı aksesuarlar görebiliriz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir