Sanal Pos Almanın En İyi Yolu: İyzico

shutterstock_307423133

E-ticarette ülkeler arasındaki sınırlar çoktan kalktı. Günümüzde büyüyen e-ticaret hacminin bir sonucu olarak, artık istediğimiz ürüne dünyanın her yerinden tek tıkla ulaşmak mümkün. Geleneksel alıverişin yerini sanal alıverişe bırakmasıyla artan müşteri çeşitliliği, beraberinde talep çeşitliliği de yarattı. Firmalar arasındaki rekabeti besleyen bu durum, ödeme seçeneklerinde farklı seçeneklere gidilmesine yol açtı.

Kurumsal iş yerleri ve bireysel olarak ürünlerini e-ticaret sitesi üzerinden satan işletmeler için sanal POS hizmeti çok önemli. Ödeme seçeneklerinin çeşitlilik kazanmasındaki anahtar nokta sanal POS oluyor. Elbette, firmalar için bu sürecin çeşitli zorlukları oluyor. Bankaların sanal POS verme süreçleri beklenenden daha uzun ve zorlu bir dönem. Bu noktada ödeme alma hizmeti sunan şirketler alternatif  bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Yerelden yola çıkan ve bugün uluslararası operasyon yapan uluslararası ödeme sistemi iyzico.com  sunduğu üst düzey hizmetle, firmaların ödeme sistemleri geçişlerini en hızlı ve en rahat şekilde yapmalarını sağlıyor. Tüm girişimcilerin hedef ve kaygılarını bilen ve onlara yol gösteren iyzico dünya genelinde var olan kesin çözümlerle ve evrensel bir disiplinle hareket ediyor.

iyziPOS hizmeti ile en hızlı sanal pos entegrasyonunu sağlayabilir, Fraud kontrol sistemleri ile müşterilerinize keyifli ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

Yerli girişimcilerin dünya pazarına açılmalarındaki köprü vazifesini gören iyzico, iyziCrossborder hizmeti sayesinde ABD Doları’ndan, Euro’ya; İngiliz Sterlini’nden, İran Riyali’ne kadar farklı para birimleri ile ödeme almanızı sağlayarak dünyaya entegre olmanıza aracı oluyor. Ticaret hacminizi bu uçsuz pazarda genişletmek için ihtiyacınız olan her şeyi bir tık uzağınızda iyzico sizlere sunuyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.