iPhone’da El Hareketiyle Selfie Çekme

OS işletim sistemli iPhone ve ipad cihazınız ile uzaktan cihazınıza dokunmadan fotoğraf çekebilirsiniz. Telefonunuzu yada tabletinizi tripoda sabitlediğinizde yada cihazınızın düğmesine basamayacak mesafeden fotoğraf çekmek istiyorsanız Telefona hiç temas etmeden sadece bir el hareketiyle 3 saniye içersinde mükemmel bir selfie çekebilmek artık mümkün. Bu işlemi yapan uygulamanın ismi CamMe’dir. bu uygulama bir fotoğraf çekme uygulamasıdır. Bazı çerçeveler ve resimlerle güçlendirilmiştir.

CamMe Uygulaması Nasıl Kullanılır

İlk olarak sizinle paylaştığımız link yardımıyla uygulamayı cihazınıza yükleyiniz. Daha sonra uygulamayı çalışıtırınız. CamMe uygulaması sizin hareketinizi hemen algılıyor ve sizin yaptığınız harekete karşılık olarak size yumruk işareti yapmanızı gösteriyor. Elinizi yumruk şeklinde sıktığınızda ise geri sayım başlıyor. 3 saniyelik geri sayımın ardından Selfie fotoğrafınızı kameranız otomatik olarak çekiyor.

İsterseniz arka kameraya geçiş yapabiliyorsunuz. Özellikle iPhone Plus serisiyle ekranlar büyüdü, bu nedenle tutmak bir hayli zor hale geldi. Selfie çekerken kullanıcılar düğmeye ulaşmakta zorluk yaşadığı gibi kameranında hareket etmesine neden olmaktadır. Buda istenen pozu yakalamakta kullanıcıları zorlamaktadır. Bu uygulama ile bu sorundan kurtulacaksınız.

CamMe Uygulaması İndirme Linki
https://itunes.apple.com/us/app/camme-best-app-for-taking/id597208969

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir