iOS 9.3 ve iOS 9.3.1’de Jailbreak Olmadan Nasıl Tema Yüklenir?

Apple’ın iPhone cihazlarına malesef normalde tema yüklenmiyor. Ancak Jailbreak işlemini yaptıktan sonra istediğiniz temaları yüklemeniz mümkün oluyor. Şuanda en güncel iOS sürümü olan iOS 9.3.1 ve bir önceki sürüm olan iOS 9.3 içinde Jailbreak aracı yayınlanmış değil. Ancak her ne kadar Jailbreak aracı yayınlanmamış olsa da, biz kullanıcılarımıza Jailbreak ile yapmak istediklerini anlatarak onlara sunmaya çalışıyoruz.

Bugün ise normalde Jailbreak işlemini yaptıktan sonra yükleyebileceğiniz temaları, Jailbreak yapmadan nasıl yükleyebileceğinizi anlatacağız.

iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak Gerek Duymadan Tema Yükleme

  1. Öncelikle http://iskin.tooliphone.net/ adresine giriyoruz.
  2. Bu adrese girdikten sonra istediğiniz temayı seçmeniz gerekiyor. Buradaki bazı temalar Premium olarak geçiyor. Ancak Premium olmak için ise siteye üye olmanız yeterli, sizden bir ücret talep edilmiyor.
  3. Beğendiğiniz temayı seçtikten sonra önce duvar kağıtlarını indiriyorsunuz.
  4. Ardından o tema için gerekli olan ikonları tek tek seçip paket halinde indiriyorsunuz.
  5. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra ise Profil’i cihazınıza kurmanız gerekiyor.
  6. Ana ekrana döndüğünüzde ise temanız hazır.

Tüm yapmanız gerekenler şimdilik bu kadar. Ancak yinede bunların yapımı sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, buraya birde iDeviceHelp adlı YouTube kanalının videosunu ekliyorum.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir