iOS 9.3.4 Sürümü Yayınlandı

Apple, bir taraftan yeni işletim sistemi iOS 10 için beta sürecine devam ederken, diğer taraftan iOS 9.3.3 için beta sürümlerini yayınlamaya devam ediyor. Ancak Apple, bugün kullanıcılarına bir sürpriz yaparak doğrudan iOS 9.3.4 Sürümü Yayınlandı

Doğrudan diyoruz çünkü, iOS 9.3.4 için diğer iOS güncellemelerinden farklı olarak herhangi bir beta sürümü yayınlanmadı.

iOS 9.3.4 Sürümü Yayınlandı

iOS 9.3.4 Güncellemesi Neler Sunuyor?

Apple için nadir bir durum olan bu güncellemenin açıklamasında, iPhone ve iPad için önemli bir güvenlik güncelleştirmesi sağlandığı belirtiyor.

iOS 9.3.4 Sürümü Yayınlandı1

iOS 9.3.4 ile gelen herhangi bir yenilik bulunmuyor. Apple, tüm yeniliklerini yeni işletim sistemi iOS 10 ile birlikte kullanıcılara sunacak.

iOS 9.3.4 güncellemesini alan modeller

iOS 9.3.4 güncellemesi; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9.3.4 Nasıl Yüklenir?

iOS 9.3.4 güncellemesini Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden veya iPhone/iPad’i iTunes’a bağlayıp güncellemeleri denetele seçeneğini kullanarak yükleyebilirsiniz.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Murat dedi ki:

    merhabalar, uzun süredir bekliyorduk geldi ama 5s cihazım daha da yavaşladı mecbur olarak değiştireceğiz çünkü zorla güncelleme getirip eskileri kilitliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir