Instagram’da Sizi Kimlerin Geri Takip Ettiğini Öğrenin

Instagram'da Sizi Kimlerin Geri Takip Ettiğini Öğrenin

Popüler video ve resim paylaşma uygulaması olan Instagram, yeni özelliğiyle kullanıcılarını bir hayli mutlu edecek. Artık Instagram’da geri takip durumunu kolayca öğrenebileceksiniz. Popüler video ve resim paylaşma uygulaması olan Instagram, son zamanlarda yaptığı yeniliklerle kullanıcılarını bir hayli mutlu ediyor. Bu yeniliklerinin arasına bir yenisini daha katan Instagram, bu sefer takip edilen kişiler hakkında daha detaylı bilgilerin sağlanmasına yönelik bir sistem üzerinde çalışıyor.

Instagram son zamanlarda arama algoritmasında bir takım yenilikler yaptı. Artık aramalarımızı artık kişi, lokasyon ve tag’lara göre yapabiliyoruz. Kişiler sekmesini detaylı olarak incelediğimizde ise kişilerin altında bir takım bilgilerin yazdığını görebiliyoruz. Aşağıdaki resme dikkatli bakarsanız eğer birini arandığınızda kimler tarafından takip edildiğini, takipçi sayısını ve sizi takip edip etmediği gibi bilgileri görebiliyorsunuz. Takipçisi yüksek kullanıcılar hemen ilk sıralarda yer alıyor.

instagram

Aşağıdaki resimde daha açık bir şekilde görebilirsiniz.

instagram2

Instagram’da sizi takip edenleri değerlendirin

Küçük bir yenilik gibi duran bu özellik Instagram’ın arama fonksiyonlarının daha işlevsel hale gelmesine yardımcı oluyor. Böylece Instagram’da kullanıcıları geri takip edebilme özelliği daha da işlevsel kılınıyor. Eğer bu tür istatistikleri kovalayan biriyseniz internet üzerinde mutlaka “profilime kimler bakmış” gibi aramalar yapmışsınızdır. Bu özellik ile artık bu tür aramaları yapmaya pek gerek kalmıyor. Böylece meşhur sosyal medya virüslerine de bulaşmadan işinizi halletmiş oluyorsunuz. Ancak hatırlatalım bu özellik henüz tüm Instagram kullanıcılarına servis edilmedi.

Kaynak: Tam İndir Blog – Murat işçi

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir