Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır? Instagram Story Nasıl Kaydedilir?

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram, gün geçtikçe gelişmeye ve yükselmeye devam ediyor. Resim paylaşım platformu olarak adlandırılan bu sosyal medya devi, aynı zamanda kullanıcılarının anlık durumlarını bildirebilmeleri için hikaye özelliğini de barındırıyor. Tabii ki bazı arkadaşlarımızın attığı yararlı hikayeleri telefonumuza indirerek, faydalanmak istiyoruz. Bu yazımızda, sizlere Instagram hikayelerinin nasıl indirileceğini anlatacağız.

Instagram Hikayesi Nasıl İndirilir?

Instagram’da arkadaşlarımızın attığı hikayeleri çoğu zaman indirmek isteyebiliriz. İndirmeyi yapmak için de alternatif olarak ekran görüntüsü çekiyoruz. Fakat ekran görüntüsü çekiminde hem resim kalitesinde düşüş yaşanıyor, hem de hikaye üzerinde yazan kullanıcı adları o hikayeyi kullanmamızı engelliyor. Instagram hikayelerini kolayca indirebilmek için storiesig.com aracını kullanacağız.

Storiesig.com Nasıl Kullanılır?

Storiesig.com adresine girdiğinizde, karşınıza kullanıcı adını yazabileceğiniz bir alan çıkacaktır. Bu alana, hikayesini indirmek istediğiniz kullanıcının bilgisini yazmalısınız. Bilgiye yer verdikten sonra, karşınıza profil gelecektir ve hemen altında da kişinin attığı hikayeler sıralanacaktır. Hangi hikayeyi indirmek istiyorsanız, o hikayeye tıklayarak kolayca indirme işlemi yapabilirsiniz.

Not: Storiesig.com adresine girdiğiniz kullanıcı adlarının hesapları, kesinlikle gizli olmamalıdır. Aksi halde site, kişinin hikayelerini size gösteremez.

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. Özellikle bilgisayarda hikaye indirme ve story kaydetme sorunluydu. Özgün ve güzel bir anlatım olmuş elinize sağlık

  2. Ozan dedi ki:

    Uygulama kullanmadan yapamıyordum tek sıkıntı gizlideki hikayelerde işe yaramamasi doğal olarak, çok faydalı ve güzel sade anlatımınız için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir