İkinci El Eşyalarla Yepyeni Evler

Günümüz koşullarında yeni evlenen çiftlerden tutun öğrenci evlerine kadar, genç odalarından yeni bir ofis açıp iş yeri kuran insanlara kadar herkes yaşamının büyük bir bölümünü geçirdiği mekanların güzel olmasını ister. Kendilerini boğmayacak, kullanılan eşyaları zevkle eskitmek ister. Ancak ekonomik koşullar dolayısıyla herkes bu amacına ulaşamaz. Hayatımızın büyük bir bölümüne şahitlik eden mekanlar, gerek mobilya piyasasının çok uçuk fiyatlara ulaşması, gerekse maddi açıdan cebimize giren paranın alım gücündeki azlığı sebebiyle istenilen şekilde döşenememeye başladı. Yaşadığımız bu dönemin azalan talep piyasasında bile Zengin Spot, hayatınızı güzelleştirirken bütçenizi de yormayacak çözümler için yanınızda.

Hangi Ürünler Var?

Firma, köşe başlarında gördüğünüz merdiven altı spot mağazalardan çok farklı bir alt yapıya sahip. İkinci el eşya piyasasında bulabileceğiniz hemen hemen her ürüne sahip geniş kataloğu ile ev büro ofis, her türlü yaşam alanında ihtiyaç duyacağınız bütün eşyalara kolayca ve çok düşük maliyetlerle ulaşabilirsiniz.  Üstelik ikinci el eşya denildiğinde aklınıza gelen kullanılmış yıpranmış ve özelliğini yitirmiş ürünler gelmeden, sıfır ayarında henüz fabrikada yeni üretilmiş türden eşyaları çok ucuza sahip olacağınız bir yer.

Tabi bu eşyaları satan şirketin bu eşyaları bir yerden alması gerekiyor. Kullanılmış eşyalarını elden çıkartmak isteyen kişiler, ikinci el eşyaların her türünü alan bu şirketle temasa geçebiliyorlar. Ev eşyaları, elektrikli ve elektronik eşyalar, antika eşyalar, ofis mobilyaları ya da bahçe mobilyaları, peşin para ödenerek ve ücretsiz nakliye hizmetiyle alınan kullanılmış eşyalar arasında bulunuyorlar.

İkinci El Piyasasına Yeni Bir Soluk

Genelde yıpranmış, yılların eskittiği modası geçmiş eşyaların ticaretinin yapıldığı ikinci el eşya alan yerler bu ürünleri çok ucuza mal edip çok yüksek fiyatlar istemesiyle meşhurdur. Oysa bahsettiğimiz firma, ikinci el eşya piyasasındaki bu algıyı kırmış durumda. Kullanılmış eşyalara yüksek fiyatlar ödeyen ve uygun fiyatlarla satışa sunan şirket, ikinci el eşya sektörüne yeni bir soluk getiren bir şirket olarak görünüyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.