Elmacık Dolgusu Kalıcı Bir İşlem Midir?

Elmacık dolgusu kalıcı bir uygulama değildir. Ortalama altı ay ila bir yıl arasında kişilerin cildinde kalabilmektedir. Bu süre kişinin cilt yapısına göre ve uygulanan dolgunun çeşidine göre farklılık göstermektedir. En çok kalıcılığa sahip olan dolgu uygulaması yağ enjeksiyonu ile gerçekleşmektedir. Dolgu uygulaması kalıcılığını kaybettiği takdirde doktor kontrolünde belirli sürelerle yenilenebilen yani tekrarlanabilen bir işlemdir.

Elmacık Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

Her bireye elmacık dolgusu uygulanmamaktadır. On sekiz yaşın altında olan kişilere, cildi daha oturmamış bireylere, cildinde ağır yara bulunan kişilere, hamile bireylere, dolgu malzemelerine herhangi bir şekilde alerjisi olan bireylere uygulanmamaktadır. Bu bireylere doktor kontrolünde olsa dahi işlem yapılmamaktadır.

Elmacık Dolgusu Hangi Problemlerde Uygulanabilmektedir?

Elmacık dolgusu yüzünde düşüklük olan kişilere, elmacık kemiğinin daha belirgin bir görünüme sahip olmasını isteyen kişilere, çene kemiğinin kötü bir görünümde olması durumunda ve yüz ile orantısız olma durumunda uygulanmaktadır. Sizlerde elmacık kemiklerinizin daha iyi bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız https://www.dryusuftopal.com/elmacik-kemigi-dolgusu/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.