Huawei Mate 9 Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı

Huawei Mate 9 akıllı telefonun renk seçenekleri, RAM’i ve depolama alanına ile ilgili bilgiler ve tüm Huawei Mate 9 Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı ‘nı yazımızda bulabilirsiniz.

Huawei Mate 9 Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı

Huawei Mate 9’un 6 GB RAM’e, 256 GB depolama alanına, 6 renk seçeneğine ve çift kameraya sahip olacak. Bu bilgilerin ışığında cihazın çift kameraya sahip olacağı artık kesinleşti diyebiliriz.

Huawei Mate 9 Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı

Huawei Mate 9 Özellikleri

Son zamanlarda duyurulan akıllı telefonlarda RAM ve Depolama Alanı seçeneklerinde birden fazla opsiyon sunulduğunu görüyoruz. Görülen o ki Huawei Mate 9 özellikleri kullanıcılara birden fazla opsiyonla sunulacak. Sızdırılan bilgilerde 3 paket halinde satılacağı belirtilen telefon, 4 GB RAM-64 GB depolama, 4 GB RAM-128 GB depolama ve 6 GB RAM-256 GB depolama seçeneklerini barındıracak.

Huawei Mate 9 Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı

Sızdırılan görüntülerde Huawei Mate 9’un daha önce belirtilen bazı özelliklerinin uyuşmadığını görüyoruz. Zira bazı sızıntı bilgilerde Leica marka optik kullanılacağı bilgisi yer alıyordu, fakat bu sefer cihazda farklı stilde bir kamera muhafaza edildiğini görüyoruz. Şimdilik yer alan bilgilerde 20 MP kamera ve f/2.0 diyafram bulunacağını söyleyebiliriz.

Diğer yandan Huawei Mate 9’un Kirin 960 yonga seti ile birlikte geleceği söyleniyordu ama şirket bir sürpriz yapıp ARM’nin yüksek performanslı işlemcisi Cortex-A73 ile cihazı piyasaya sürebilir. Bu arada cihazın Android 7.0 Nougat ile birlikte geleceğini de söylemeden geçmeyelim.

Huawei Mate 9 Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı

Huawei Mate 9 Fiyatı

Weibo’da sızdırılan bilgilere göre Huawei Mate 9 fiyatı, 4 GB RAM-64 GB depolama seçeneği için 480 dolar, 4 GB RAM-128 GB depolama seçeneği için 580 dolar ve 6 GB RAM-256 GB depolama seçeneği için 700 dolar olacağı söyleniyor.

Huawei Mate 9 Çıkış Tarihi

Huawei Mate 9 çıkış tarihihakkında önümüzde kesin bir tarih yok, ama bazı kaynaklar tanıtımın 18 Kasım’da yapılacağını söylüyor.

Huawei P9 ve P9 Plus Özellikleri Nelerdir?

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.