General Mobile e-Tab 4 ve e-Tab 5 Tablet Format Atma

Eğer tablet sorunlu ama Android işletim sistemi çalışır durumda ise fabrika ayarlarına döndürmek için “Ayarlar” menüsünde “Yedekle ve Sıfırla” bölümünde “Fabrika Verilerine Sıfırla” seçeneği seçilir. Bu şekilde tablette başka bir sıkıntı yoksa tabletteki tüm ayarlar sıfırlanacak, kişisel verileriniz ve sonradan yüklenen uygulamalar silinecek. Kısacası tableti ilk aldığınız hale gelecek. Eğer tabletiniz açılmıyor ise tableti açarken bazı tuşlara basarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini yapabilirsiniz. Aşağıda resimlerde gördüğünüz gibi bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
1- Ses açma ve güç butonlarına aynı anda basılı tutun ve tablet açılsın.
2- Açılan menüden “wipe data / factory reset” seçeneğine ses azaltma ve artırma tuşu ile gelinip güç tuşuna tıklayarak seçim yapılır.
3- Sonraki aşamada aşağıda görülen “Yes – delete all user data” seçeneği seçilip onaylanır. Onayladıktan sonra tablet kısa bir süre yükleme işlemi yapar.
4- Fabrika ayalarına sıfırlama işlemi sonrasında çıkan menüden “Reboot” seçeneğine tıklayın ve tablet fabrika ayarlarına dönerek yeniden kullanıma hazır hale gelecektir.

Tableti yeniden kullanmak için okuldan verilen aktivasyon şifresi gerekecektir. Bunu girmeden tablet çalışmamaktadır

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.