Fallout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Mobil platformlara çıktığı günden bu yana oyunseverlerin en çok tercih ettiği oyunlardan biri olan Fallout Shelter beklenildiği üzere PC platformu için geçtiğimiz gün çıkış yaptı. Bize kendi Vault‘umuzu inşa edebilme ve burada yaşamı devam ettirme ve geliştirebilme imkanı verien oyun hala severek oynanıyor. Bu blogda Fallout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir? sorusunun cevabını vereceğiz.

llout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir

Fallout Shelter’ın PC versiyonunu bilgisayarınıza indirebilmek için öncelikle Bethesda.net Launcher’ı yüklemeniz gerekir. Çünkü sadece bu Launcher sayesinde oyuna ulaşabiliyoruz. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

Bethesda.net Launcher’ı indirip bilgisayarınıza yükledikten sonra bir hesap açmanız gerekiyor. Ana ekrandan Create Account kısmına tıklayarak Bethesda’nın sitesine gideceksiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra hesabınıza giriş yapıyorsunuz.

llout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki bölüm gelecek. Bunun yanında Fallout oyunu için mod geliştirmenizi sağlayan bir kit’e de ulaşabileceksiniz. Fallout Shelter sekmesine geldikten sonra Install butonuna basıyorsunuz.

llout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir

Install butonuna tıklamadan önce sistem gereksinimlerinizin yeterli olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm. Daha sonra kullanıcı sözleşmesini onaylama bölümüne gideceksiniz.

llout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir

Onayı verdikten sonra oyunun kapladığı alanı görüp, nereye yükleyeceğinizi belirledikten sonra artık Install butonuna basabilirsiniz. Bunun yanında oyunun 1.24 GB olduğunu da unutmayalım.

llout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir

Yükleme işlemi bittikten sonra artık Fallout Shelter oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

llout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir

Kaynak : Tam İndir

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.