Facebook ve Twitter Hesapları Birbirine Nasıl Bağlanır?

Facebook ve Twitter

Hem Facebook hem de Twitter hesabınız varsa ve birinde paylaştığınız gönderiyi ötekinde de paylaşmak istiyorsanız ve zamandan tasarruf etmek isterseniz iki hesabı birbirine bağlayabilirsiniz. Böylece Facebook’ta veya Twitter’da paylaştıklarınız öteki hesabınızda da otomatik olarak paylaşılacaktır. Birbirine bağlama işleminin adımlarını aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz.

  • İnternet tarayıcımızda adres çubuğuna www.facebook.com/twitter yazıp enter tuşuna basıyoruz.

facebook-twitter

Karşımıza aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi ekran gelecek. Facebook profilinizi Twitter profilinize bağlamak için kırmızı kutu içindeki alana yani profilimi twitter’a bağla bölümüne tıklıyoruz. Facebook sayfanızı Twitter’a bağlamak istiyorsanız hemen altındaki bir sayfayı Twitter’a bağla bölümüne tıklıyoruz.

facebook-twitter-2

  • Yukardaki seçeneklerden birini seçip tıkladığımızda aşağıdaki ekran karşımıza gelecek. Burada Twitter kullanıcı adınızı ve şifrenizi ilgili alana yazıp uygulamaya izin ver bölümüne tıklayın.

facebook-twitter-3

  • İşlem tamamlanmıştır. Yaptığınız paylaşımlar her iki hesapta da görülecektir.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir