e-Mail’iniz Hacklendi mi ?

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

e-Mail’iniz Hacklendi mi ? e-mail’deki verileriniz çalındı mı? Kullandığınız e-mail adreslerinin hacklenip hacklenmediğini nasıl anlarsınız?

Dünya gitgide küçüldü ve bizler cebimizden çıkardığımız akıllı araçlarla bilgiye hükmeder hale geldik.

Aradığımız herhangi bir şeye sadece birkaç saniye içinde ulaşabiliyoruz. Şifrelerimizi her siteye rahatlıkla girip, bir bakıp çıkabiliyoruz. Bilgiye ya da aradığımız herhangi bir şeye anında ulaşmak ne kadar güzel değil mi? Peki kullandığınız e-mail adreslerinin hacklenip hacklenmediğini nasıl anlarsınız?

e-Mail’iniz Hacklendi mi ?

Herhangi bir hesabınıza yapılan saldırıdan haberdar olmak ve bunu kanıtlayabilmek herkes için önemlidir. E-posta hesaplarınızda yaşanan beklenmedik bir durumdan haberdar olmak için Windows 10 için Hacked ygulamasını tavsiye ediyoruz.

Şifrelerinizi Hackerlara Karşı Korumanın 5 Sağlam Yolu   yazımızda hacker saldırılarına  kullanıcı bilgilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olacak ipuçlarını derledik.

Hacked bilgisayarlarınızda kullandığınız hesapların hacklenip hacklenmediğini öğrenmek için kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulaması.

Kolay anlayabileceğiniz yapısı sayesinde e-postalarınızın güvenliği sağlıyan bu mağaza uygulaması, bir sıkıntıyla karşılaşıldığınızda size haber veriyor ve önlem almanızı sağlıyor. Erkenden uyarı almanız sayesinde de şifrelerinizi değiştirme süreniz kısalır.

Hacked? Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Öncelikle uygulamayı Windows’unuz üzerinden indirielim.Hacked? –  Windows 10 için Bilgisayar Güvenliği Uygulaması indirmek için buraya tıklayınız.

Hacked? uygulamasını yükledikten sonra (aşağıda indirme bağlantısını bulabilirsiniz) karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Sol altta hesap ekleme, yedekleme ve geri yükleme, son olarakta uygulama hakkında bilgilerin yer aldığı butonlar bulunuyor.

e-Mail'iniz Hacklendi mi

Biz burada “add an account” kısmını kullanacağız ve üzerine tıkladığımızda aşağıdaki gibi bir görselle karşılaşacağız.

e-Mail'iniz Hacklendi mi

Buradan sonra tek yapmanız gereken mail adresini ve diğer hesaplarınızı eklemek olacak. Herhangi bir güvenlik sıkıntısı olduğunda uygulama size bildirim gönderecektir.

Facebook Hesabı ‘Hack’lenen Ne Yapmalı?

Google Hesabınız Hacklenirse Ne Yapmanız Gerekiyor?

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir