Android için En İyi 6 Karaoke Uygulaması

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Telefonunuza veya tabletinize yükleyerek kullanabileceğiniz Android için En İyi 6 Karaoke Uygulaması ‘nı sizler için seçtik.

Karaoke yapmayı seven Android kullanıcılarına yönelik hazırladığımız bu listede, yüzlerce şarkının enstrümental versiyonlarıyla şarkı söylemenin tadına varabileceğiniz karaoke uygulamalarını sıraladık.

Arkadaşlarınızla veya tek başınıza popüler şarkılarla karaoke yapabileceğiniz uygulamaları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Android için En İyi 6 Karaoke Uygulaması

1. Sing!

Pop, rock, hip-hop ve müzikal gibi geniş bir müzik kütüphanesi olan Sing! uygulamasında şarkıları yüksek kaliteli olarak dinleyebilir, düet özelliği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sing!

Ayrıca, şarkı performanslarınızı kaydederek sosyal medya hesaplarınızda paylaşma imkanı da sunuluyor.

Sing! Karaoke Android İNDİR

2. Yokee

YouTube’da yer alan video klipler üzerinde şarkılara eşlik edebilmenizi sağlayan Yokee uygulaması da farklı tarzlarda yüzlerce şarkıyı sizlere sunuyor.

yokee

Kayıtlarınıza çeşitli ses efektleri de uygulayabileceğiniz Yokee uygulamasında kaydettiğiniz şarkıları sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabiliyorsunuz.

Yokee Android İndir

3. Red Karaoke

Farklı türlerde ve dillerde yüzlerce şarkı arşivi sunan Red Karaoke uygulaması da yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz oldukça başarılı bir uygulama.

red karaoke

Şarkı sözlerini müzikle birlikte sunan uygulamada şarkı adı, sanatçı, tür ve dil gibi kriterlerde arama yaparak sevdiğiniz şarkıları kolayca bulabilmeniz mümkün. Çeşitli ses efektlerini kayıtlarınıza uygulayabileceğiniz Red Karaoke uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

Red Karaoke Android İndir

4. SingPlay

Diğer karaoke uygulamarından oldukça önemli bir farkla sıyrılan SingPlay uygulaması ile akıllı cihazınızdaki şarkıları karaokeye dönüştürebiliyorsunuz.

singplay

Bu sebeple internet bağlantısı olmadan da kullanabileceğiniz uygulamada kayıt, şarkı sözü ekleme, ileri ve geri sarma, eko efekti, tempo kontrolü gibi çeşitli özellikler de sunuluyor.

SingPlay Android İndir

5. Midifun Karaoke

Çevrimdışı bir karaoke uygulaması olan Midifun Karaoke ile kendi şarkılarınızdan oluşan arşivinizi oluşturabilirsiniz.

midifun karaoke

Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulamada seçtiğiniz şarkının sözlerini, müzik çaları ve kayıt ekranını aynı ekran üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Midifun Karaoke Android İndir

6. Karaoke Online

En çok dinlenen şarkıları listeler halinde sizlere sunan Karaoke Online uygulamasında aradığınız şarkıya kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün.

karaoke online

Şarkıları favorilere ekleme, video klip üzerinden karaoke yapma, sesli arama özelliği, yüksek kaliteli kayıt, arkadaşlarınızla paylaşma gibi birçok işlevsel özellik sunan Karaoke Online uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.