Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek

Android‘de birçok özelleştirilebilen ve yaratıcı klavye uygulamaları bulunmakta. Daha önceki yazımızda kullanabileceğiz klavye uygulamalarını tanıtmıştık. Bakınız : Android için En İyi Klavye Uygulamaları. Bu yazımızda tanıtacağımız uygulama klavyenizin görünüşünü baştan aşağı değiştirmek yerine rengini üzerinde çalıştığı uygulamanın ana rengine adapte ederek farklı bir deneyim sunuyor. Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek istiyorsanız bu uygulama tam anlamıyla işinizi görecektir.

Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek

Eğer siz de klavyenizde sıra dışı fonksiyonlar ve özellikler aramıyorsanız onun yerine bu yaratıcı fikre sahip Chroome Keyboard‘u deneyin.

Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek2

Görebileceğiniz gibi çalıştırdığınız uygulamaya göre Chrooma Keyboard kendini uygulamanın ana rengine adapte ediyor. Uygulamanın arayüzünün sade göründüğünü de belirtelim. Stok klavyeden çok farklı bir görüntü sunmuyor ancak butonları seçmek kolay ve hızlı yazmaya müsait. Bu uygulamayı kullanmak için Android Lollipop ve üzeri işletim sistemine sahip olmanız gerekli.

Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek3

Eğer uygulumanın bu flat tasarım düzeninden hoşlanmadıysanız Premium satın almaya gelen farklı klavye düzenlerini de deneyebilirsiniz. Uygulamanın ücretli modunda 4 farklı stil var ve flat stilinden biraz daha farklı olduklarını söyleyebiliriz. Premium versiyonda ayrıca klavye fontunuda değiştirebilirsiniz. Klavye boyutunu küçülterek tek elle yazmaya müsait hale getirmek de mümkün.

Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir