Akustik Ses Dalgaları İle Selülit Tedavisi Hizmetleri

Estetik görünüme önem veren kişiler, her zaman güzel ve genç görünmeyi tercih etmektedir. İnsanın yaş almasıyla beraber kalça, kollar, karın ve bacaklar sıkılığını kaybetmektedir. Bunun sonucunda aşırı yağlanma ya da istenmeyen bir görünüm ortaya çıkabilir. Bu alanda hizmet veren firmamız, Odaklı Derinlik Kontrol teknolojisi ile accent prime uygulaması sayesinde selülit tedavisi ve prime incelme için kişiye özel tedavi sunmaktadır. Farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelen portakal görünümündeki değişimlere selülit tedavisi uygulanmaktadır.

Medikal estetik için özel olarak geliştirilen Accent Prime teknolojisi, selülit ve yağlanma gibi sorunların iyileştirilmesinde oldukça etkilidir. Bu nedenle ekibimiz accent prime yöntemini tercih etmektedir. Hızlı ve kalıcı bir çözüm bulması, teknolojinin tercih edilme sebebidir. Kullanılan yöntemin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Sadece uygulamadan sonra, uygulama yapılmış bölgede hafif bir karıncalanma, bacakta hafif kramp, karında yarım günlük daire gözlemlenmesi mümkündür. Kalıcı olmadıkları için, herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. 4 seansta accent prime sayesinde incel kıvrımlar elde edilmesi mümkündür.

Prime İncelme ve Selülit Tedavi Uygulaması

Prime incelme ve selülit tedavisinde kullanılan accent prime teknolojisi, Patentli Yönlendirilmiş Ultrasonik Ses Dalgalarıyla vücudunuzdaki yağın fazlasını parçalamaktadır. Böylece kıvrımlarınız daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Estetik açıdan hoş görüntü elde edilmesi bakımından, pek çok kişi bu yöntemden memnun kalmaktadır. Sarkma, yağlanma, vücudunun şeklinde değişiklik olanlar ve sarkma problemi yaşayanlar, bu tedavi yönteminden faydalanabilmektedir.

Yapılan uygulamada ısı kademeli olarak arttırıldığından ve vakum teknolojisi kullanıldığından, işlem çok rahat geçmektedir. Uygulama yüzeyinde operasyon sonrasında herhangi bir yara oluşmamaktadır. Güvenli, ağrısız ve konforlu bir yöntem olduğundan, büyük ölçüde tercih edilmektedir. Yeni nesil ses dalgalarıyla yağ parça işlemi, bir güzel gerçekleştirilir. Radyo frekans dalgaları, içinden geçmiş olduğu su moleküllerine saniyede milyonlarca kez rotasyon yaptırmaktadır. Bir çakının açılıp, kapanması hareketine benzeyen bu hareketin ortaya koymuş olduğu sürtünme ısıya neden olur.

Cilt ve cilt altında yer alan bağ dokusu radyo frekans aracılığıyla uyarıldığında, içinde bulunan su ısınmaktadır. Yüksek ısı bölgede yaralanma olmuş algısı yaratır ve bu yara iyileşmeye başlatılır. Hasarlı bölgeye tamirat hücreleri gelir. Bu noktada bol miktarda kollajen üretilir. Hücrelerin yenilenmesi sağlanır. Uygulamanın sonucunda ise, cilt güçlenir. İstenen sıkılaşma sağlanır. Vücudun elastik yapısı artar. Kırışıklıklar uygulama sayesinde giderilir. Bol su içeren yağ hücreleri parçalanmış olur. Bunun sonucunda selülit görüntüsü yok olur. Dolayısıyla accent prime yöntemi selülit tedavisi için son derece uygundur. Uygulamanın sonucunda da hastanın acı duymaması, bu yöntemin tercih edilmesinde oldukça etkilidir.

Akustik Dalga Tedavisi Uygulanabilecek Bölgeler

Akustik dalga tedavisi kullanılarak, incel kıvrımlar elde edilmesi mümkündür. Genel olarak bacak, kol ve karında uygulanan yöntem çok kısa bir süre içerisinde uygulanabilmektedir. Yaklaşık 4 seansta istenen görüntü elde edilebilmektedir. Uyluk ve dizlerin iç tarafında yer alan yağ dokusu ve hassas cilt üzerinde uygulanabilen yöntem, dört mevsim boyunca gerçekleştirebilir. Ultrason ve radyo ses dalgasının bir araya getirilmesiyle harika sonuçlar ortaya çıkabilir. Bacak bölgesinde uygulanıyorsa; bacaklar inceltilip, gerginleştirilir. Karın bölgesinde uygulanıyorsa; yağın fazlası yok edilir. Kol için yapılan uygulamalarda sıkılaşma sağlanabilir. Düz bir karın ve ince bele sahip olmak, vermiş olduğumuz tedavi hizmeti sayesinde artık çok daha kolay olmaktadır. Vücuda sıkılığını ve esnekliğini geri kazandırmak için uygulanan yöntem, kalıcı ve hızlı bir etkiye sahip olması bakımından son derece avantajlıdır. İstediğiniz zaman bu hizmetten ihtiyacınız ölçüsünde faydalanmanız mümkündür.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir