2023 Ford Focus Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi – 2023 Ford Focus Alınır Mı?

Ülkemizin en sevilen modellerinden birisi olan Ford Focus, 2019 modeliyle daha yenilikçi ve daha değişken bir yapıyla karşımıza gelecek. Özellikle iç hacminin daha geniş olması beklenen 2019 Ford Focus modelinin, ağırlığının da azaltılması beklentiler arasında yer alıyor. Peki bakalım 2019 Ford Focus modeller, hangi özelliklere sahip olacak ve fiyatı nasıl bir yol izleyecek?

2019 Ford Focus İncelemesi

2019 Ford Focus modeli hakkında bir hayli merak durumu söz konusu olsa da, şuan araç hakkında fazla net bilgiler ortaya çıkmamış. Fakat biz yine de sizlere, ortaya çıkan bazı özelliklerden bahsedeceğiz ve yeni model hakkında detaylı fikirler edinmenizi sağlayacağız.

Yeni Ford Focus Modelinde Neler Farklı Olacak?

1.0 litre EcoBoost motor yapısıyla beraber karşımıza gelecek olan yeni aracın ağırlığı, geçen seneki araç ağırlığına göre 88 kg düşürülmüş durumda. Ayrıca daha şık ve göz alıcı bir yapıya bürünecek olan Ford Focus 2019, yine Focus severlerin gözdesi olacak gibi görünüyor.

2018 modeline göre daha uzun bir yapıya sahip olan araç, iç mekan konusunda da kullanıcılarını rahatlatacak. Daha ferah ve daha rahat bir ortama ev sahipliği yapacak olan Focus 2019 modeli, 10 farklı cihazınızı internete bağlamanıza da olanak sağlayacak. Ayrıca kokpit kısmında yer alan şarj ünitesi de, gerçekten hoş bir özellik olacak.

Güvenlik konusunda beklentileri yanıltmayacak olan Ford Focus 2019 modelinde 8 inçlik bir multimedya ekranı da bulunacak. Kısacası aracın son teknoloji araçlarıyla, donanımlı bir şekilde geleceğini söyleyebiliyoruz.

2019 Ford Focus Fiyatı

2019 model Ford Focus aracımızın başlangıç fiyatı, 88.500 TL civarlarında olacak. Ayrıca aracın farklı paketleri satışa sunulursa da, paketler yükseldikçe fiyatın da 100 binlere ulaşabileceğini söyleyebiliriz.

Sevebilirsin...

4 Yanıt

 1. Ege dedi ki:

  Ford Focus aklımdan geçen bir arabaydı ama sanırım Alman’a güvenmek daha kolay oldu benim için. Şu an Polo aldım ve gayet memnunum. Ford güzel arabadır.

 2. ayşe canli dedi ki:

  Hayelimdeki araba aslında alacaksın fordu olacaksın lord ama ki şuan ford focus arabaları oturaklı bi araba oldugundan uzun yol arabasıdır şehir içinde çok yakıt tüketigini söylenmektedir o yüzden insanlar biraz uzak duruyor.

 3. Emre Kelekçi dedi ki:

  Gerçekten Geçerli Bir Fiyat Sayılır Bu Konu Hakkında Bizleri Bilgi Sahibi Ettiğiniz İçin Size Teşekkür Ederiz…

 4. En Uygun Kredi dedi ki:

  Kendi aracımda ford. Fard gerçekten yakıt konusunda çok iyi. Ayrıca konforlu araç.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.