Whatsapp Sürümü Nasıl Öğrenilir?

Whatsapp ile yeni tanışan kullanıcılar sitemizdeki anlatımlar yardımıyla temel Whatsapp özelliklerini öğrenebilirler. Dünya genelinde en çok kullanılan ve çoğu internet kullanıcısının hayatında büyük yer edinen Whatsapp’ta bilinmesi gereken hususlardan biri de uygulama sürümü.

Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet sunabilmek adına farklı zamanlarda iyileştirme ve geliştirmeler yapmakta. Bu yeni hizmetlere ulaşabilmek ise otomatik veya manuel güncelleme yapmakla mümkün hale geliyor. Bunun yanında karşı tarafla daha sağlıklı iletişim kurabilmek (Örneğin; Whatsapp uç uca şifreleme) veya Whatsapp’ı telefonum kaldırmıyor diyen kullanıcılar sürüm bilgisine ulaşmak isteyebilir.

Eğer siz de Whatsapp sürümünüzü öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın. Android (Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Casper Via, Sony Xperia, Meizu, Piranha, Evo ve diğer çeşitli modeller), iOS (iPhone 7, iPhone 6, iPhone 5 ve diğer), Windows Phone için uygulanması gereken işlemler aynıdır.

Whatsapp sürümü nasıl öğrenilir?

1- Telefonun vatsap sürümünün kaç olduğunu öğrenmek için Ayarlar’a gidin.

Whatsapp Sürümü Nasıl Öğrenilir1

2- Hakkında ve Yardım’a basın.

Whatsapp Sürümü Nasıl Öğrenilir2

3- Hakkında’ya dokunun.

Whatsapp Sürümü Nasıl Öğrenilir3

4- Whatsapp sürümü temsili resimde 2.16.53’tür. Yayımlanan son Whatsapp uygulamasının güncel sürümüne bakmak için www.whatsapp.com adresini ziyaret edin.

Whatsapp Sürümü Nasıl Öğrenilir4

Whatsapp son sürümü kaç?

Uygulamanın en son yayımlanan versiyonunu öğrenmek için www.whatsapp.com web adresini görüntüleyerek, sahip olduğunuz telefonun işletim sistemine gidin.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir