WhatsApp’a Business Özelliği Geldi!

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri olan WhatsApp kurumlara yönelik yenilikler ve gelişmeler yapmaya devam ediyor. WhatsApp kurucularının en son yapmış oldukları yenilik ise uçuş firmalarına yöneliktir. Bu yeniliğin adı WhatsApp Bsiness olarak tanımlanmaktadır.

WhatsApp Bsiness platformu sohbet üzerinden havayolu ya da kargo şirketleriyle anlaşma sağlayarak ödemeler WhatsApp Bsiness üzerinden yapılacaktır. Bu özelliği çeşitli uçuş bilgilerini, kargo teslim bildirimleri gibi mesajların gönderilmesi ve test edilmesi amaçlanıyor. Hemen hemen herkesin kullandığı uygulama olan WhatsApp için bu özellik oldukça kullanışlı olacak gibi duruyor.

Fakat WhatsApp Bsiness özelliğinin ücretli mi ücretsiz mi olacağı henüz bilinmiyor. Bu özellik için bazı küçük şirketler WhatsApp üzerinden siparişler vermeye başladı. Bu özelliğin müşterilere daha fazla güven vermesi için yakın zamanda bu konuda yenilik bekleniyor. WhatsApp Bsiness özelliği sayesinde müşteriler daha güvenli bir alışveriş yaparak işlerini kolay bir yöntemle kısa bir vakitte yapmış olacaklar. Eğer WhatsApp’ taki bu yenilik aktif hale gelirse büyük bir kolaylık bizleri bekliyor olacaktır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir