vShare ile App Store’daki Ücretli Uygulamalar Nasıl İndirilir ?

vShare ile App Store’daki Ücretli Uygulamalar Nasıl İndirilir

Eğer sizde iOS Jailbreak işlemini sadece App Store’dan ücretli olan uygulamaları ücretsiz olarak indirmek için yapıyorsanız bu haberimiz tam size göre bir çözüm olacaktır. iOS’da Jailbreak işlemi yapmadan da App Store’daki ücretli uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirebilmek mümkün.(Bakınız: Jailbreak Nedir? Jailbreak Faydalı mı, Zararlı mı?)

Bunun için ise cihazınıza kurmanız gereken basit ve ufak bir uygulama bulunuyor.

iOS 9.3 ve iOS 9.3.1‘e Jailbreak‘in ne zaman çıkacağı konusunda söylentiler bulunsa da, kesinlik bulunmuyor. Ancak PanGu ve TaiG ekiplerinin iOS Jailbreak işlemi üzerine çalışmaları hızla devam ediyor.

Özellikle iOS 9.3 sürümlerinde bulunan sistem açıklarının Jailbreak ekipleri tarafından fark edilmesi ve bunların üzerine yoğunlanarak yapılan çalışmalar mutlaka sonuç verecektir ancak şuanda beklemedeyiz.(Jailbreak Nasıl Silinebilir?)

Peki iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak işlemi yerine nasıl bir alternatif çözüm ile App Store’daki ücretli uygulamalar ücretsiz olarak indirilebilir sorununa yanıt olarak ise vShare diyebiliriz. vShare uygulamasını bilenler mutlaka çıkacaktır, ancak Jailbreak aracını sadece bu iş için bekleyenler için vShare güzel bir alternatif olacaktır.

vShare ile App Store’daki Ücretli Uygulamalar Nasıl İndirilir ?

  1. www.vshare.com internet adresine giriş yapın.
  2. Download (Unjailbroken) düğmesine basın.
  3. Profil Yükle sayfası açılacak, burada sağ üstten Yükle düğmesine basın.
  4. Daha sonra iPhone ana ekranına “vShare Store” uygulaması yüklenmiş olacak.

vShare ile App Store’daki Ücretli Uygulamalar Nasıl İndirilir 1 vShare ile App Store’daki Ücretli Uygulamalar Nasıl İndirilir 2 vShare ile App Store’daki Ücretli Uygulamalar Nasıl İndirilir 3 vShare ile App Store’daki Ücretli Uygulamalar Nasıl İndirilir 4

Bu uygulamayı açarak App Store’daki ücretli olarak gördüğünüz uygulamaları buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak çıktığı zamanda yine size buradan bilgilendirmede bulunacağız ancak şimdilik böyle bir alternatif düşünülebilir.

Kaynak: Apple Uzmanı (Enes Güler)

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir