Twitter “Yakınımda” Özelliği Nedir Nasıl Açılır?

Twitter “Yakınımda” Özelliği Nedir Nasıl Açılır

Twitter yakınlarımızda tweet atanları görebilmemiz için “Yakınımda” özelliğini yayınlamaya hazırlanıyor. Wall Street Journal‘ın yaptığı habere göre Yakınımızda tweet atanların yerini göstermeyecek fakat yanımızda atılan bütün tweetleri takip edebileceğiz.

Hatırlanacağı üzere 2010 yılında bu hizmeti yayınlamış olan Twitter bunun için yer bildiriminin açık olmasını tercih yapmanızı sağlıyordu. Fakat artık attığımız bütün tweet’lerde bu otomatik olacak ve herkes tarafından görülebilecek.

(Twitter’da Bir Kişiyi Engellemeden Mesajları Nasıl Engellenir?)

Bu bazı kişiler için rahatsız edici bir durum olacaktır fakat testlerde bunun için bir çözüm mutlaka bulunacaktır ve sistem en sağlıklı şekilde devreye sokulacaktır diye düşünüyoruz.

Twitter yer bildirimi nasıl açılır ?

Tweet Konum bilgisini etkinleştir seçeneğini işaretleyerek attığımız tweetlere bulunduğumuz konumu ekleyebiliriz. Şimdilik bunu tercihimize göre düzenleyebiliyoruz. Yakında tamamen otomatik olacağını düşündüğümüz için buna şimdiden alışmanızı öneririz.

(Twitter Hesabının Yedeği Nasıl Alınır?)

Twitter “Yakınımda” Özelliği Nedir Nasıl Açılır-2

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.