Trivia Crack Nedir? Trivia Crack Nasıl Oynanır?

Trivia Crack Nedir Trivia Crack Nasıl Oynanır

En popüler bilgi yarışmalarından biri olan Trivia Crack kısa süre önce en çok indirilen uygulamalar arınsa yerini aldı. Android ve iOS versiyonu olan oyunu aynı zamanda Facebook üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Trivia Crack nedir?

Basit bir bilgi yarışması olarak görünen oyunu online olarak oynamanız ve arkadaşlarınızla yarışıyor olmanız oyuna olan bağlılığınızı arttırıyor. Sosyal medya hesapları üzerinden diğer arkadaşlarınızla bağlantı kurduğunuz oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyor ve toplamda 25 turluk yarışmalarda onlara karşı yarışabiliyorsunuz.

Oyun aynı zamanda arkadaşlarınızla oyun üzerinden mesajlaşmanıza da olanak tanıyor. Oynadıkça seviye atladığınız oyunda zamanla kazandığınız rozetleriniz ve bazı başarı kartlarınız oluyor. Oldukça zevkli olan bu oyunu Andorid ve iOS için ücretsiz indirebilirsiniz.

Samsung için, Lg için, Sony için, General mobile ve diğer Android cihazlar için indirmek istiyorsanız Andorid için indir kısmını seçin. Eğer iPhone için indirmek istiyorsanız iOS için indir kısmını seçin. Oyunun tabletler ve bilgisayarlar için de versiyonları vardır. Trivia Crack bilgisayarda oynamak istiyorsanız Facebook ile oynamanız gerekmektedir. Aşağıdaki versiyonlar Türkçe indirilir.

Andorid için ücretsiz indir

iPhone için ücretsiz indir

 

Trivia Crack Nasıl indirilir?

Trivia Crack’ı nereden oynayacağınıza karar verin. Eğer telefondan oynamak istiyorsanız yukarıdaki linklerden uygulamayı telefona ücretsiz olarak indirin. Türkçe Trivia Crack oynamak için herhangi bir dil ayarı yapmanız gerekmiyor. Yukarıda Android ve iOS için verdiğimiz linklerden oyun direk Türkçe olarak iniyor. Oyunu tabletten oynamak istiyorsanız gene yukarıdaki linklerden indirebilirsiniz. iPad için iOS olan seçeneği seçin.

Android cihazlarda Google Play’a girin ve arama kısmına oyunun adını yazın. Otomatik olarak yükleme işlemi yapılacaktır. iPhone için ise iTunes kullanmanız gerekir.

Kaynak: Mobilge

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.