Tatile Çıkarken Almanız Gereken Mobil Aksesuarlar

Akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar olmadan hayat nasıl geçiyordu hatırlamak zor. Dünyayla olan bağlantınızı her zaman açık tutmak istiyorsanız akıllı telefonlarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekiyor. Özellikle seyahatlere çıkarken akıllı telefonlarınızı çok daha pratik bir şekilde kullanmanızı sağlayacak telefon aksesuarlarını da çantalarınızın bir köşesine sıkıştırmalısınız.

Tatile Çıkarken Almanız Gereken Mobil Aksesuarlar

Araç Şarj Cihazı
Seyahatlerde yanınızda bulundurmanız gereken aksesuarlardan biri araç şarj cihazıdır. Aracınıza bağlayarak telefonunuzu kısa sürede şarj etme imkânı sunan bu cihaz, küçük tasarımı sayesinde rahatça taşınabilir. Uzun bir tatile çıktığınız zamanlarda hiçbir şekilde şarj sorunuyla karşılamamanızı sağlar, USB çıkışları sayesinde her türlü mobil cihaz için uygundur.
Özellikle kalabalık gidilen yoluculuklar için çift USB çıkışlı modeller sayesinde iki mobil cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Aleti
Tatillerde yana yakıla şarj aleti aramak istemiyorsanız, taşınabilir şarj aletinizi mutlaka yanınıza alın. Tatil yaptığınız yerde şarj aleti bulsanız bile güvenilirliğinden emin olamazsınız. Güvenli olmayan bu tip cihazların akıllı telefonlarınıza zarar verebileceğini unutmamalısınız.

Bluetooth Kulaklık
Tatilde de olsanız telefonlarınız susmaz. Bunun için işinizi pratikleştirecek, gerek yolculuk sırasında gerekse tatil esnasında kullanabileceğiniz Bluetooth Kulaklıklar ile kablo karmaşası olmadan konforlu görüşmeler yapabilirsiniz. İhtiyaca bağlı olarak pek çok farklı özelliği bir arada sunan Bluetooth Kulaklıklardan, tatil için en ideal olanı kablosuz stereo müzik keyfi sunan modellerdir. Böylece telefon görüşmelerinin yanı sıra müzik dinleyerek güzel vakit geçirebilirsiniz.

Koruma Kapağı
Akıllı telefonlar hassas cihazlardır. Telefonlar en çok tatillerde düşmeye meyilli olurlar çünkü insanlar dinlenme zamanlarında daha az dikkatli olur. Akıllı telefonunuzun çizilmemesi ve darbe almaması için her zaman koruma kapağı kullanın.

Data Kablosu
Seyahate çıkarken yanınızda bulundurmanız gereken telefon aksesuarlarından biri de data kablolarıdır. Her türlü bilgisayara bağlanabilmenizi sağlayan bu kablolarla veri alışverişini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.