Swarm E-Posta Adresi Değiştirme

Foursquare’in uygulaması Swarm’da e-mail adresinizi değiştirebilirsiniz.Swarm E-Posta Adresi Değiştirme Nasıl Yapılır?

7’den 70’e herkesin gözdesi olan Swarm uygulamasıyla bulunduğunuz yeri bildirerek, yakınınızdaki arkadaşlarınızı bulup onlarla iletişime geçebilmeniz mümkün.

Arkadaşlarınızın nerede olduklarını merak ediyorsanız ya da bulunduğunuz bölgeye hangi arkadaşlarınız yakın bilmek istiyorsanız Swarm aracılığıyla, uzaklık mesafesine kadar kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Swarm Nedir ve Nasıl kullanılır yazımızda Swarm konusundaki tüm detaylı bilgilere laşabilirsiniz.

Foursquare’in uygulaması Swarm’da e-mail adresinizi değiştirebilirsiniz. Dilerseniz Swarm’da email nasıl değişitirilir ona geçelim.

Swarm E-Posta Adresi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Swarm uygulamasında e-posta adresi değiştirmek için Swarm uygulaması açın menü tuşuna dokunun ve ayarlar sekmesine tıklayın.

Hesap ayarları bölümünde profilini düzenle seçeneğine tıklayın.

Swarm E-Posta Adresi Bilgisini Değiştirme Nasıl Yapılır?

Açılan ekranda e-posta adresi yazan yere değiştirmek veya girmek istediğin e-postanızı değiştirin. Ardından sayfanın en altında değişiklilikleri kaydet butonuna tıklayın.

swarm-e-posta-adresi-bilgisini-degistirme-nasil-yapilir2

Böylelikle Swarm E-Posta Adresi Değiştirme işlemini tamamlamış oldunuz.

Swarm Kullanırken Bilmeniz Gereken 43 İpucu yazımızda Swarm/Foursquare kullanıcılarının merak ettiği temel sorular için cevaplara ulaşabilirsiniz. Swarm hesabınızı kapatma isterseniz Swarm Hesabı Nasıl Silinir?  konumuzdaki adımları yerine getirmeniz yeterlidir.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir