Simsiyah iPhone 7 Çizilme Testi Videosu

Apple, 9 Eylül’de düzenlediği etkinlikte yeni akıllı telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıttı. Bakınız : iPhone 7 Özellikleri  /iPhone 7 Plus Özellikleri. Yeni iPhone modelleri sahip oldukları donanımsal özelliklerinin yanı sıra, yeni renk seçeneği jet black ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Yazımızda Simsiyah iPhone 7 Çizilme Testi Videosu nu bulabilirsiniz.

Simsiyah yani jet black renk seçeneğine kullanıcılar yoğun ilgi gösterirken, çizilmelere karşı diğer renklere göre çok daha dayanıksız olacağı kafalarda soru işaretine neden oluyor.

Hatta bu konu hakkında bir duyuru yapan Apple, açıklamasında simsiyah iPhone 7’de oluşabilecek çizikler konusunda kullanıcıları uyarıyor ve telefon ile birlikte satışa sunulan kılıflardan birisini satın almalarını tavsiye ediyor.

Jet Black iPhone 7 Çizilmelere Karşı Çok Dayanıksız!

Satışların başlaması ile birlikte CNET tarafından yayınlanan iPhone 7 çizilme testi, kullanıcıların kaygılarının ne kadar doğru olduğunu ortaya çıkardı.

Simsiyah iPhone 7 Çizilme Testi Videosu

Kot pantolon testinden başarılı bir şekilde geçen iPhone 7 üzerinde herhangi bir çizik oluşmuyor. Ancak, telefon masa üzerinde sürüklendiğinde aynı başarıyı gösteremiyor.

Simsiyah renk seçeneğinde oluşan çizikler, diğer renklere göre çok çabuk fark ediliyor ve oldukça kötü bir görünüm ortaya çıkıyor. Anahtar vb. gibi cebimizde taşıdığımız eşyalar ile test edilen telefon, yine çiziklere karşı dayanıksız bir yapıda olduğunu kanıtlıyor.

Özetlemek gerekirse, simsiyah iPhone 7 görünümü ile insanları etkileyen bir telefon ama kılıf kullanmadığınız taktirde telefonda oluşacak en küçük bir çizik bile bu görünümü mahvediyor.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.