Samsung Gear IconX Özellikleri ve Fiyatı

Bugüne kadar gördüğümüz kablosuz kulaklıklardan oldukça farklı olan Samsung Gear IconX, şık tasarımı ve işlevselliği ile dikkatleri çekiyor. Bakalım spor tutkunları için biçilmiş kaftan olan Gear IconX bizlere neler sunuyor? İşte Samsung Gear IconX Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Gear IconX Özellikleri

Oldukça şık bir tasarım Samsung Gear IconX; mavi, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Toplamda 12.6 gram ağırlığında olan Gear IconX, kablosuz şarj özelliğine sahip bir taşıma kutusu ile geliyor.

Özellikle spor tutkunları için çok başarılı bir alternatif olan Samsung Gear IconX, sıçramalara ve tere karşı da dayanıklı konumda. Samsung’un Gear ve S Healt uygulamaları ile çalışan cihaz, 3. parti uygulamalar ile de kullanılabiliyor.

Hız, mesafe ve kalp atış hızı gibi ölçümler de yapabilen Samsung Gear IconX, Bluetooth 4.1 bağlantısına sahip. 4 GB dahili depolamaya da sahip olan cihazın içerisine yaklaşık 1000 adet şarkı atmak da mümkün.

Her iki kulaklıkta da 47 mAh büyüklüğünde batarya bulunuyor, kablosuz şarj kutusunda ise 315 mAh. Android 4.4 ve 1.5 GB RAM üstü cihazlarda rahatlıkla çalışabilen cihaz, yaklaşık olarak 1 saatlik batarya performansı sunuyor.

Samsung Gear IconX fiyatı

Gelişmekte olan bir teknolojinin ilk adımlarından biri olan Samsung Gear IconX, yüksek sayılabilecek bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

Ülkemizde yaklaşık olarak 499 – 569 TL arasında fiyat etiketine sahip olan IconX, tamamen kablosuz yapısı ile neredeyse rakipsiz. Pazardaki tek büyük rakibi sayılabilecek AirPods’un 779 TL fiyat etiketine sahip olduğunu da hatırlatalım.

Samsung Gear IconX artıları

-Şık tasarım
-Tamamen kablosuz yapı
-Dahili depolama desteği
-Uygulama desteği

Samsung Gear IconX eksileri

-Batarya performansı daha iyi olabilirdi
-Nispeten pahalı

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir