Ölen Pokemon Nasıl Canlandırılır?

Canı azalmış pokemonları güçlendirmek için öncelikle revive itemine ihtiyacımız var. Detaylı bir şekilde bu itemin içeriğine değinmeyeceğim ama revive iteminin level atladığımız zaman ödül olarak verildiğinin altını çizmekte fayda var. Bunun dışında kullanımının da oldukça basit olduğunu anlatalım.Ölen Pokemon Nasıl Canlandırılır?

 Ölen Pokemon Nasıl Canlandırılır?

Bunun için öncelikle revive itemine sahip olmamız gerektiğinden bahsettik. Bunun dışında zorlu bir mücadeleye girmemiz ve sonrasında pokemonumuzun canının azalmış olması da gerekiyor. Şimdi yapılacakları adım adım yazalım.

İlk yapmamız gereken şey poketopa tıklamaktır. Karşımıza çıkan ekrandan İtems kısmına tıklıyoruz. Zaten tıklanacak seçeneklerin sayısı çok fazla olmadığı için oyunu oynarken yada yönlendirilirken de zorluk çekmiyorsunuz. Karşımıza sahip olduğumuz itemlerin bir listesi çıkacak. Bu liste üzerinde revive itemini buluyoruz.

Revive itemi canı tamamen azalmış pokemonların yeniden hayata getirilmesinde kullanılan bir itemdir. Bu itemi kullandıktan sonra ölmüş pokemonlarımızı yeniden canlandırıyoruz. Bir miktar canı artan bu pokemonumuzu daha sonra istersek potion itemini kullanarak daha güçlü bir hale getirebiliyoruz. Bunun için iki iteminde birden bulunması gerektiğinin altını çizelim. İki itemde oyunun en önemli levellerinden biri olan beşinci levelden itibaren kazanmaya başladığımız itemler arasında yer almaktadır.

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.