Rubenis Klima Servis Sultanbeyli

Klimalar yıllık periyodik bakımları yaptırıldığında ve düzenli filtre temizliği gibi uygulamalarının yerine getirilmesi durumunda uzun yıllar sorunsuz ve en yüksek verimlilikte kullanılabilir. Rubenis Servis merkezi tarafından tüm modellerdeki yıllık periyodik bakım uygulamaları gerçekleştirildiği gibi ilk bakım uygulamaları ardından periyodik olarak takipleri gerçekleştirilerek, tüketiciye bilgi paylaşımında bulunuyor. Böylelikle düzenli olarak takibi yapılan klimanın kullanım ömrünün çok daha uzun olması sağlanabiliyor. Süreç içerisinde olası arızalanmalarda da yine uzman teknik kadrosu ile klima arıza onarım faaliyetleri ile klimanın yüksek performans ve verimlilikte kullanılır durumda olmasını sağlıyor.
Teknolojik açıdan Rubenis’in en güncel modellerine dahi uyumlu olan servis altyapısı üzerinden faaliyetlerini uzun yıllardır Sultanbeyli ilçesi genelinde sürdüren firmamız, alanında uzman teknik kadrosu için düzenli olarak güncel klima teknolojisi eğitim seminerleri düzenliyor. Böylelikle tüm teknik kadronun en yeni modeller ve bu modellerde ortaya çıkabilecek arızalanmalara dair bilgi ve deneyim sahibi olması sağlanarak, Rubenis Servis Sultanbeyli merkezimize sizlerden gelecek tüm klima arıza bildirimlerine en kaliteli standartlarda yanıtlar verebiliyoruz. Tüm klima parçalarında orijinallikten uzaklaşmayan ve kullanılan en ufak parçalarda dahi en kaliteli malzemeyi kullanan servisimiz, ürünlerinizin ilk günkü performansını her kullanımda sunarak hem yüksek verimlilik alabilmenizi hem de performans kaybının sizlere yaratacağı ek enerji sarfiyatı maliyetlerinin önüne geçebiliyoruz. Klimanızda yaşayacağınız tüm sorunlar için dünya standartlarında bir servis hizmeti alabilmek için servisimize başvurabilirsiniz.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.