Pokemon Hareket Etmiyor Sorunu

Özellikle yoğun server saatlerinde oyuna girdiğinizde hem pokemonun hem de harita üzerinde kendinizin hareket etmede sorun yaşadığını görebilirsiniz. Yazımızda Pokemon Hareket Etmiyor Sorunu ve çözümünü anlatacağız.

Pokemon Hareket Etmiyor Sorunu

Genellikle kapatıp açtıktan yada daha sakin bir zamanda tekrardan denedikten sonra bu sorunun ortadan kalktığını görebilirsiniz.Daha önce oynamayı başarmışsanız muhtemelen sorunun kaynağı budur ve bir süre sonra yeniden denediğinizde oyuna girmeden bir sorun yaşamayacağınızı görebilirsiniz.Eğer oyunu ilk kez indiriyorsanız muhtemelen gps not found hatasından kaynaklanan bir sorun nedeniyle hareket etmiyor olabilirsiniz. İnternet adresimizde pokemon go gps hatası şeklinde arama yapmanız durumunda bu sorunun nasıl  ortadan kaldırılacağına dair makalemize de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Özellikle oyunu kaldırmayan bir telefonda oynamaya kalktığınız zaman genellikle aynı sorunların yaşandığı görünmektedir. Son zamanlarda sıklıkla buna benzer yorumlar geldiği için değinmekte fayda gördüğüm konu başlıkları arasında bu yer alıyor. Oyunu ilk kez telefonunuza indirdiğinizde gps sinyali alınmıyor uyarısı ile karşılaşıyor ve sadece oyunun başında size verilen pokemon dışında pokemon yakalayamıyorsanız da ne yazık ki telefon desteği nedeniyle oynayamadığınızı söyleyebiliriz..

Son zamanlarda cep telefonu şebekelerinden kaynaklanan konum belirleme konusunda da ortaya çıkan bazı sorunlar nedeniyle de oyunu oynamakta zorluk yaşamanız mümkün olabilir.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak ve ayrıcalıklı bir şekilde bu oyunu oynayabilmek için  öncelikle büyük şehirlerde ikamet etmek, iyi bir cep telefonuna sahip olmak ve ekstra şarj cihazı ile dolaşmak zorunda kaldığımızın da altını çizelim. Oyunu oynayan kişi sayısının çoğalması ile birlikte pokemon hareket etmiyor benzeri sorunlarla daha az karşılaşacağımızı düşünüyorum.

Pokemon GO’da Incense Kullanımı

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.