Pokemon GO’da Karakter İsmini Değiştirmek

Pokemon GO‘da karakter oluşturma ekranı oldukça basit ve sade tutulmaya çalışılmış. Sunulan seçenekler de bir elin parmağını geçer türden değil. Şüphesiz bu seçeneklerden herkes için en önemli olanı karaktere verilen takma ad yani sizi temsil edecek olan isim idi. Diyelim ki bu isimden artık memnun değilsiniz. Peki Pokemon GO’da Karakter İsmini Değiştirmek için ne yapmanız gerekiyor?

Pokemon GO’da Karakter İsmini Değiştirmek

Pokemon GO‘da uygulamanın kendisini kullanarak karakter adını değiştirmek mümkün değil. Onun yerine buraya tıklayarak Niantic yani oyunun geliştiricilerine bir talepte bulunmanız gerekiyor. Bu sayfadan isim değişikliği istemeniz mümkün ancak bazı şartlar olduğunu hatırlatalım. Şöyle ki bu talep mevcut ismin kişinin gerçek adını yansıtması ya da bazı kimlik bilgilerini açığa çıkarması durumlarında dikkate alınıyor.

Diyelim ki bu şartları sağladığınız veya sağlamadığınız ancak talebinizi ilettiniz. Niantic burada oyuna olan büyük ilgiden dolayı bu tarz talepler için yanıtların birkaç haftada verildiğini belirtmiş. Zira milyonlarca oyuncudan ve muhtemelen on binlerce mesajdan bahsediliyor.

  • İlk kutucuğa email adresinizi girin.
  • Alttaki kutucuğa isim resetleme nedeninizi girin.
  • Nickname to Reset kutucuğuna mevcut isminizi girin (yeni ismi değil).

Bunları yaptıktan sonra talebiniz değerlendirilmeye alınıyor ve onaylanırsa isminizi değiştirebileceğiniz bir mesaj ekranıyla karşılaşıyorsunuz.

Pokemon GO daha çok erken aşamalarında olan bir oyun ve tüm dünyaya adapte olmaya çalışıyor. Muhtemelen geliştirici ekip ilerleyen zamanlarda oyuna birçok farklı yenilik getirecektir. Örneğin, takas sisteminin geleceği biliniyor. Bunun yanında isim değiştirme fonksiyonu da yine uygulama arayüzünde yer alacaktır. Şimdilik bilmeniz gerekenler bunlardı.

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.