Pokemon GO Takım Seçme ve Değiştirme

Pokemon GO’da 5. Seviyeye ulaştığınız anda takım seçme ekranı karşınıza gelecek ve üç farklı takımdan birinizi seçmeniz istenecek.Pokemon GO Takım Seçme ve Değiştirme nasıl yapılır? Pokemon GO içerisinde şuanda yer alan üç farklı takım ve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Pokemon GO Takım Seçme ve Değiştirme

Pokemon GO Takım Nasıl Seçilir?

Sarı Takım (Team Instinct)

Sarı takım olarak da adlandırabileceğimiz Team Instinct takımının lideri Spark’dır. Eğer Pokemon’ların gerçekten çok yetenekli olduğunu düşünüyor ve onların başarılarının sizin de yönetiminizle doğru orantılı olduğu düşünüyorsanız sarı takımı seçebilirsiniz. Sarı takımın maskotuysa efsanevi kuş ve elektrik Pokemon’u olan Zapdos’dur.

Mavi Takım (Team Mystic)

Blanche, Mavi takım olarak da belirtebileceğimiz Mystic takımının kaptanıdır. Mystic takımı Pokemon’ların evrimleri ve arkasındaki sırlarla ilgilenmeyi sever. Eğer böyle bir düşünceniz olduğunu düşünüyorsanız mavi takımda yer almanız yerinde bir karar olacaktır. Mavi takımın sembolüyse efsanevi buz Pokemon’u olan Articuno’dur.

Kırmızı Takım (Team Valor)

Kırmızı takım veya Team Valor’un kaptanı Candela’dır. Kırmızı takım Pokemon’ların gerçek gücünü görmek için onların eğitilmesi gerektiğini ve güçlerinin ancak bu şekilde en uç noktaya ulaşabileceğini düşünmektedir. Kırmızı takımın sembolüyse efsanevi ateş Pokemon’u Moltres’dir.

Pokemon Go Takım Nasıl Değiştirilir?

Pokemon GO’da takım tercihinizi belirlerken son derece dikkatli olmanız ve arkadaşlarınızla birlikte oynama gibi bir düşünceniz varsa akıllıca yapmanız gerekiyor. Zira, 5. Seviyeye geçiş yapıp bir Pokemon takımını seçtiğiniz anda artık o takımı değiştiremiyor veya takımdan çıkış yapamıyorsunuz.

Eğer karakterinizin seviyesi henüz çok yeniyse yeni bir Google hesabı sahibi olarak Pokemon GO’ya tekrardan başlayarak istediğiniz takımı seçebilmeniz mümkün. Bu yöntemin haricindeyse şuan için takım değiştirmek ne yazık ki mümkün görünmüyor.

Belki önümüzdeki günlerde gelecek güncellemelerle birlikte Pokemon GO’da sıfırdan başlamanıza gerek kalmaksızın da istediğiniz takımı seçip, daha sonradan değiştirebileceksiniz.

Pokemon GO Hızlı Seviye Atlama Rehberi

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir