Pokemon Go Plus Bilekliği Nedir?

Tüm oyuncuların özellikle internette gördüğü ve merak konusu uyandıran şu poketopunu andıran bileklikleri merak etmiyor değiliz. Peki nedir bu Pokemon Go Plus Bilekliği ?

Pokemon Go’nun için ayırt edici özelliklerinden biri de bu Plus bileklikleri olacak. Bu bilekliklerin işlevi ise pokemonu aynı çizgi filmdeki izlediğimiz gibi yakalamak olacak elbet. Yani bildiğiniz Poke Topu görevini görecek diyebiliriz temel olarak.

Pokemon Go Plus Bilekliği Nedir?

Pokemon Go içerisinde pokemonu gördüğünüzde tıpkı çizgi filmdeki gibi kolunuzu uzatın ve işte ! Poke topunuz pokemona fırlatıldı bile.

Pokemon Go Plus Bilekliği Nedir
Tasarım ve dizaynı olarak yer bildirim(GPS) ikonu tarzında poke topu olan bilekliği, günlük hayatta takıyor olmak biraz komik ve abzürt görünebilir. Yani işte ya da okuldaki bir oyuncunun bunu takması abes kaçabilir sanki, kırmızı ve beyaz oluşu biraz milli duygularımızı kabartmıyor değil ama nafile. O yüzden cepte taşımak en güzeli. (Takım elbise, parlak bir ayakkabı, kıravat takmış birinin bir kolunda pahalı bir saat diğer kolunda pokemon go plus bilekliği olsa komik olmaz mı?)

Fiyatı ilse aslında bu tarz oyunlarda Plus adı altında sunulan oyuna artı katacak eşyalar kadar pahalı değil. (Diğerlerine nazaran tabiki) Fiyatı 25 ila 45 Dolar arasında değişebileceği söyleniyor. Ancak henüz piyasaya sunulmadığından dolayı kesinleşen bir şey yok. Pokemon Go bu bileklik olmadan da oynanabilir olacak ama bilekliği oyunda ekstra katkısı ve bir ambiansı olacağı için bu ürünü almaya itebilir bizi.

Japonya ve Çin’de fazlasıyla rağbet görecek olan bilekliğin ülkemizde nasıl bir satış yakalayacağını da göreceğiz zamanla.

Rehber : Tek Atışta Pokemon Yakalama

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Emre Gürses dedi ki:

    Şu oyun bir tek benim ilgimi çekmiyor sanırım. Tamam çizgi film güzeldide yaratıkların peşinden koşmak da nedir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir