Pokemon GO: Charizard Nerede Bulunur?

Pokemon Go hayatımıza girdiğinden beri hakkında öğrenmek istediklerimiz çoğaldı. Oyunda kolay bulunan bir çok pokemon olmasına rağmen zor bulunan pokemonlarda oldukça çok. Bunlardan bir tanesi Charizard’dır. Sizlerle Pokemon Go Charizard Nasıl Yakalanır, Charizard Nerede Bulunur onu paylaşacağız.

Zor bulunan pokemonların nerede bulunacağı hakkında bir çok sorular var. Oyun oynarken pokemon avında iken yolda yürüyen ve birbirleriyle oyun vesilesi ile tanışan bir çok insan var.

Charizard Nerede Bulunur?

Her pokemonun sevdiği bir alan, bulunabileceği bir alan varken Charizard’ın belli bir alanı yoktur. O nedenle de bulmak oldukça zordur. Her yerde bulunabilirdir ama bulunması zordur. Charizard bulabilmek için bulunduğunuz alandan en az 10 kilometre kadar uzaklaşmalısınız. 10 kilometre uzaklaştığınızda karşınıza bir Charizard bulabilirsiniz. Charizard’ların belli bir harita alanı yoktur. Haritanın hemen yerinde nadir olarak çıkabilirler. Ateş grubu olduğu için bir yanardağın tepesine çıkmanız gerekmiyor. Evlerin apartmanların yoğun olduğu alanlarda daha sık görülürler. Plaj alanlarını sevdiklerini ve kuru alanları sevdiklerini biliyoruz. Sıcak alanları da severler. Bu tip alanlarda onu aramak uygun olacaktır.

POKEMON GO! Bölümümüz için TIKLAYIN!

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.