Pantheon War – Pandora’nın Kutusu Giriş Rehberi

Daha önce birkaç kez haberini yaptığımız Pantheon War: Pandora’nın Kutusu oyunu Türkiye’de büyük yankı uyandırdı. Binlerce oyunseverin tarayıcı üzerinden oynabildiği oyun, hiçbir indirme gerektirmeden son teknoloji sistemi ve antik tanrıları konu edindiği mitolojik hikayesi ile oyuncuları, büyülü dünyasına davet ediyor. Türkçe olarak yayınlanan oyun, alınan bilgiye göre sunucularını da Türkiye’ye taşımış durumda! Bu blogda son dönemin popüler oyunu Pantheon War ile RPG dünyasına nasıl giriş yapacağınızı anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle oyunun bizlere neler sunduğunu kısaca özetleyelim:

  • Otomatik Atak Sistemi
  • Krallık Sistemi
  • Mitolojik Uzay Savaşları
  • Sunucular Arası Çarpraz Savaşlar
  • Sürekli Düzenlenen BOSS Etkinlikleri

Pantheon War: Pandora’nın Kutusu Oyununa Giriş ve Karakter Seçimi

İlk olarak oyuna girmek için bu bağlantıya tıklamanız gerekiyor. Oyun tarayıcı üzerinden oynandığınızdan buradan kayıt olmalısınız. Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir karakter seçim ekranı çıkacak. Savaşçı, büyücü ya da avcı arasından bir seçim yaparak oyuna giriş yapabilirsiniz. Karakter adınızı da seçtikten sonra “Oyna” deyin ve RPG dünyasına giriş yapın. Başladıktan sonra oyun sizi otomatik olarak yönlendirecektir.

Pantheon War Karakter Seçimi

Otomatik Atak Sistemi

Pantheon War: Pandora’nın Kutusu’na üye olup karakter seçiminizi yaptıktan sonra sırada oyunu nasıl oynayacağınız var. Pantheon War: Pandora’nın Kutusu gerek hikayesi gerekse oynanışıyla oyunculara büyük kolaylık sağlıyor diyebilirim. Otomatik atak sistemi sayesinde yorulmadan görevleri yerine getirebildiğiniz oyunda, kısa zamanda çok yüksek seviyelere ulaşabilirsiniz. Kendimden örnek vermek gerekirse yaklaşık 1 saatlik oynama ile 120 Level oldum. Nasıl kullanacağınıza gelince, sağ tarafta bulunan görev bölümünün üzerine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Otomatik Atak Rehberi

Krallık Sistemi

Oyuna yeni eklenen Krallık Sistemi, sunucunun en iyisini belirlemeye yardımcı oluyor ve krallar oyuna girdiğinde özel bildirimler veya farklı yetkiler alabiliyorlar. Bunun yanında özel hediyeler kazanabildiklerini de belirtelim. Az önce bahsettiğim otomatik atak sistemi sayesinde Pantheon War: Pandora’nın Kutusu oyununda seviye atlama hızınıza göre en iyiler sıralaması belirlenecek ve farklı ödüller kazanabileceksiniz.

Pantheon War Karakter

Arena’ya Giriş

Pantheon War’un en çok sevilen özelliklerinden biri de Arena sisteminin olması. Günlük belirli miktarlarda arenaya giriş hakkınız oluyor ve farklı oyuncularla karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Eğer gücünüzü test etme gibi bir misyonunuz varsa Arena size bu konuda çok yardımcı olacaktır. Kısa zamanda çok yüksek seviyelere gelebildiğinizden gücünüze güç katmanız için Arena’ya katılmanızı öneririm.

Pantheon War Arena Sistemi

Sürekli Düzenlenen BOSS Etkinlikleri

Bana kalırsa Pantheon War’un kendisine çeken en güzel özelliği BOSS etkinlikleridir. Sebebine gelince, daha önce online oyun oynadınız mı bilmiyorum ama diğer oyunlarda da oyuncuların en çok keyif aldığı zamanlar unique dediğimiz benzersiz yaratıkları kesebildiği zamanlardı. Silkroad mesela, belirli saatlerde spawn olan yaratıkları bekler, sunucuda adımızın çıkması ayrı bir keyif verirdi. Pantheon War BOSS etkinliklerini belirli bir düzene almış ve hangi saatte hangi BOSS’un çıkacağını görüp seviyenize göre katılabiliyorsunuz.

Pantheon War BOSS Etkinlikleri

Tabii bu yazdıklarımız buzdağının görünen kısımları, geri kalanını keşmek ise sizlere kalmış. Açık dünya oyun kavramını bir üst seviyeye taşıyan Pantheon War: Pandora’nın Kutusu dünyasına ilk katılanlardan biri olmak ve sürpriz etkinlikleri kaçırmamak için http://pwartr.oasgames.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir