Nokia Ön Siparişte Bulunan Müşterilerine Akıllı Saat Hediye Edeceğini Açıkladı!

Nokia müşterilerine beklenmeyen bir sürpriz yaparak akıllı saat hediye edeceğini açıkladı fakat şartını da koymaktan geri kalmadı. Müşteriler eğer Nokia 8’ in gümüş ya da mavi renkli modellerini alırlarsa Nokia’ nın akıllı saatine bir ücret vermeden sahip olabileceklerdir.

Nokia 8 siparişi daha vermediyseniz eğer biraz bekleyin deriz. Eğer bekleyip gümüş ve mavi rengini alırsanız yanında da akıllı saatini hediye ediyor.

Nokia’ nın üreticisi olan Carphone Warehouse, Nokia 8’i 500,00 Sterlin fiyatından piyasaya süreceğini açıkladı. İngiltere’deki telefon satıcılar ise Nokia 8, 13 Eylül 2017’de piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Nokia 8 telefonun mavi veya gümüş renkli modelinin önden siparişi veren müşteriler için 120,00 Sterlin fiyatındaki Nokia akıllı saat için bir ücret vermeden sahip olabilecek. Nokia’nın bu akıllı saatinin sağlığa da faydalı bir çok özelliği vardır.  Akıllı saatin 50 metreye kadar suya dayanıklı olduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim. Eğer siz de Nokia 8 almak istiyorsanız biraz bekleyin ve akıllı saate de sahip olun.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.