Lenovo Yoga Tab 3 Plus özellikleri

Birçok teknoloji firması gibi IFA 2016 etkinliğine katılmayı ihmal etmeyen Lenovo, burada yeni ürünlerini duyurmuş bulunmakta. Yeni cihazlar arasında kendisini gösteren Lenovo Yoga Tab 3 Plus modeli ise sahip olduğu şarj süresi ile adeta göz dolduruyor. İşte Lenovo Yoga Tab 3 Plus özellikleri

Bolca TV ve film gibi içerikleri izleyen kullanıcılar için üretilen yeni tablet, tek bir şarj ile tam 18 saat boyunca çalışabilecek. Üstelik ekran çözünürlüğü bakımından kendisini 720p ile sınırlamayan Lenovo, yeni ürününde 2560 x 1600 piksel çözünürlük vaat ediyor.

Lenovo Yoga Tab 3 Plus özellikleri

Teknik özellikleri açıklanan yeni tabletin gücünü Snapdragon 652 yonga setinden ve 3 GB RAM’den alacağı belirtildi. Bunun yanında Android 6.0 işletim sistemi, 32 GB dahili depolama alanı ve USB-C girişi ile birlikte gelen modelde 10.1 inç büyüklüğünde 2K çözünürlük sunan bir ekran bulunuyor.

Lenovo Yoga Tab 3 Plus özellikleri1

Dolby Atmos teknolojisi ile üstün ses kalitesi elde edecek olan tablet, hoparlör kısmında JBL tarafından üretilen donanım kullanıyor.

9300 mAh gücündeki bataryası ile adeta göz dolduran modeli tam şarj etmek kolay. 24w hızlı şarj sayesinde bataryayı kolayca doldurabileceğimiz belirtildi.

Kişisel TV deneyimi yaşatacak

Lenovo, yeni ürününü lanse ederken kişisel TV deneyimi tabirini kullanıyor. Nitekim 2K çözünürlük, uzun kullanım süresi ve gelişmiş ses teknolojisi hesaba katıldığında bu söylemin pek de yanlış olmadığınızı görüyoruz. Üstelik IP51 sertifikasına sahip olan tablet, su sıçramalarına karşı dayanıklı.

Özelliklerine yer verdiğimiz Yoga Tab 3 Plus’ın ekim ayı içerisinde 300 dolar karşılığında satışa sunulacağı bildirildi.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir