IOS Aygıtlara Youtube’dan Müzik ve Video İndirme

Youtube ++ tweak‘i jailbreak kullanıcılarının en çok bildiği tweaklerden biridir sanırım. Youtube ++ ile youtube’den video indirebildiğimizi sanırım bu tweaki kullananlar biliyordur. Peki aynı tweak ile Youtube’dan müzik de indirebileceğinizi  ve bu müziği Müziklerim bölümüne nasıl göndereceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız bunun nasıl yapıldığına şöyle bir bakalım. İşte IOS Aygıtlara Youtube’dan Müzik ve Video İndirme

İnternet olmadığında youtube videoları izlememize ne yazık ki iOS izin vermez. Çok izlediğiniz bir video ise her seferinde kotanızdan yer. Özellikle mobil internet kullanıcıları için kotanın ne kadar değerli olduğunu anlatmaya gerek yok sanırım. Youtube++ tweaki, standart youtube videolarınıza ek özellikler getiriyor. Videoyu indirebiliyorsunuz. Hızlandırıp yavaşlatabiliyor daha birçok akla hayale sığmayacak yeni özellikler ediniyorsunuz. İşin güzel tarafı, tweak direk sizin youtube uygulamasını modifiye ediyor. Yeni bir uygulama yüklemiyor.

IOS Aygıtlara Youtube’dan Müzik ve Video İndirme2

IOS Aygıtlara Youtube’dan Müzik ve Video İndirme

Youtube’dan video indirmek için yukarıda gördüğünüz resimde Download simgesine tıklıyorsunuz. Bu tweaki indirip kurduysanız zaten, Download düğmesi gelmiş olmalı.

Download düğmesine tıklayınca, size ne indirmek istediğinizi soruyor. Burada video kaliteleri de var. Tabii ne kadar kaliteli formatta indirirseniz, boyutta o kadar artacaktır. Burada seçeneklerden birinin de Audio olduğuna çoğu kullanıcı dikkat etmez gözünden kaçar.

IOS Aygıtlara Youtube’dan Müzik ve Video İndirme1

iPhone/iPad/iPod Touch ile youtube’dan müzik indirme

Audio butonuna bastığınızda ses dosyası iner. Ama ipucumuz zaten bu değildi. Bu indirdiğiniz dosyayı, Müziklerinizin arasına nasıl göndereceksiniz?

Bu indirdiğiniz ses dosyasını müziklerinizin arasına göndermek için,

Youtube uygulamasında, Arama kutusunun yannda bulunan bir İndirilenler butonu var. Buna basarak, indirdiğiniz müziği görün. Müziğin sağındaki butona basarak “Export Media”  düğmesine tıklayın. Sağ üstte “Export” a tıklayın.

İşlem Tamam! Artık youtube’dan indirdiğiniz müzik, albüm resmi ile Müzik uygulamasına gelecektir.

Youtube ++ Tweak’ini kurmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayın.

iOS 9.3.3 Jailbreak Nasıl Yapılır?

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.