Facebook Mesaj İstekleri Nedir, Nasıl Görüntülenir?

Facebook Mesaj İstekleri Nedir, Nasıl Görüntülenir

Facebook sitesine girdiğiniz de mesaj kısmına tıkladığınız da mesajlar kutusu açılmakta. Gelen kutusu butonunun yan tarafında mesaj istekleri kısmı yer almakta. Arkadaşınız olmayan kişilerden gelen mesajlar Mesaj istekleri kısmında bulundurulmakta. (Facebook Messenger Sohbet Balonlarını Kapatmak)

facebook-mesaj-istekleri

Arkadaş olarak eklemediğiniz kişiler size mesaj attığında Mesaj istekleri (1) şeklinde olmakta. Eğer o kişiden gelen mesajı okursanız karşı tarafa okunduğuna dair bildirim gitmekte. Gelen mesajın hemen altında Ekle, Yoksay şeklinde ibarelerde yer almakta. Bu mesajı gönderen kişiyi dilerseniz arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Facebook Messenger’da Mesaj istekleri kısmı nasıl açılır ?

Facebook gizli mesaj kısmını görmek isterseniz Messenger’da da görebilirsiniz. Facebook Messenger Mesaj istekleri kısmına ulaşmak tıpkı bilgisayarda olduğu gibi oldukça kolay. Facebook Messenger’da gizli mesajlar nasıl görülür sorusuna aşağıda ki görseller ile cevap bulabilirsiniz.

İlk olarak Facebook Messenger uygulamasını açınız.

facebook-messenger-mesaj-istekleri

Uygulamayı açtıktan sonra yukarıda ki resimde olduğu gibi Ayarlar ikonuna dokununuz.

Ayarlar kısmı açıldığında Kişiler kısmına dokununuz. Kişiler kısmına dokunduktan sonra açılan pencereden en üst kısımda mesaj istekleri kısmı yer alacaktır. Bu kısımda yapmanız gereken tek şey ” Filtrelenen Mesaj isteklerini gör “ seçeneğine dokunmak.(Facebook Messenger Gizli Mesajları Nasıl Görünür Yapılır?)

facebook-messenger-mesaj-istekleri2

Facebook mesaj istekleri kısmını ister bilgisayarda isterseniz de Facebook messenger uygulamasında görüntüleyebilirsiniz. Eğer sizi rahatsız eden kişileri görmek istemiyorsanız Mesaj istekleri kısmını hiç ziyaret etmemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Kaynak: Ceply

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.