HTC 10 Alınır mı? HTC 10 Almaya Değer mi?

2010’lu yılların başında mükemmel bir çıkış yakalayan HTC, zaman içerisinde ivmesini kaybederek yerinde saymaya başlamıştı. 2016 yılı itibariyle yeni amiral gemisi olarak piyasaya sürdüğü HTC10 modeli ile tekrar bir ivme yakalamayı hedefleyen HTC’nin yeni modeline ait “HTC 10 özellikleri nelerdir? HTC 10 ne kadar? HTC 10 almaya değer mi?” sorularının cevabını araştırdık. Gelin, birlikte inceleyelim.

HTC 10 Özellikleri Nelerdir?

Özellikle telefonlarında sunduğu ses kalitesi ile gündemden düşmeyen HTC, yeni modeli olan HTC 10’da da 24 bit’lik bir ses kalitesi sunuyor. Tek parça metal gövdeye sahip olan bu tasarım, cesurca hazırlanmış olan eğik kenarları ile görünüm anketlerinde mükemmel başarılar elde etmeye devam edecek gibi gözüküyor.

12 milyon ultra piksel kalitesinde kamerası ile, fotoğraf tutkunlarının da gözdesi olmayı hedefleyen HTC, DxOMark testinden 88 gibi önemli bir puan almayı başardı. 30 dakika gibi kısa bir sürede yüzde 50’ye yakın şarj olabilen HTC 10, priz başında geçen süreyi en aza indirmeye kararlı. Bataryanın tamamıyla dolması durumunda ise 2 güne kadar yetebileceği iddia ediliyor.

HTC 10 Ne Kadar?

Parmak izi ile tuş kilidi açma özelliğini, bireysel güvenlik ve kullanım rahatlığı açısından önemle kullanan HTC’nin yeni amiral gemisi HTC 10 hepsiburada üzerinden 2299 Türk Lirası karşılığında alıcıları ile buluşuyor.

HTC 10 Alınır Mı?

HTC 10’da kullanılan Qualcomm Snapdragon işlemci, gösterdiği üstün performansı, 4.5G LTE desteğiyle de birleşince hem hızlı, hem de geniş bir ağ hacmine sahip bir yapı ortaya koyuyor. 2K LCD ekrana sahip olan HTC 10, eski modellerine oranla yüzde 30 daha fazla renk ile, hem fotoğraf hem de video alanında oldukça iddialı.

HTC eski satış performansını yakalayabilir mi bilinmez ama HTC 10 ile kullanıcıların beğenisini ve güvenini kazanacağı aşikar bir şekilde ortada.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.