GamePad ile Oynanabilen 5 Android Oyunu

Bir mobil oyunu GamePad desteğiyle neredeyse oyun konsolu kalitesinde oynamanın tadı başkadır. Tabii her oyun bu şekilde oynanmıyor, oyunun bunu desteklemesi gerekiyor. İşte GamePad ile Oynanabilen 5 Android Oyunu

GamePad ile Oynanabilen 5 Android Oyunu

Traffic Rider

GamePad ile Oynanabilen 5 Android Oyunu1

Dünya genelinde ülkemizi en başarılı şekilde temsil eden oyun geliştiricilerinden olan Soner Kara’nın gerçekçi Traffic Rider, GamePad’i destekleyen mobil oyunlar arasında yer alıyor.

Asphalt 8: Airborne

GamePad ile Oynanabilen 5 Android Oyunu2

Boyutu neredeyse konsol oyunlar kadar olan (1.56 GB) Asphalt 8: Airborne, muhteşem grafiklere ve çevrimiçi oynanış seçenekleriyle de zaten konsol oyunları aratmıyor. Klas araba modellerinin bulunduğu bu oyun da GamePad destekli.

Dead Trigger 2

GamePad ile Oynanabilen 5 Android Oyunu3

Bir sağlam grafiklere sahip oyun da Dead Trigger 2. Alternatifi bol silahlarla dünya haritası üzerindeki tüm zombilere karşı savaş açacağınız bu oyunu özellikle oynamanızı tavsiye ederim. (tabii bu tarza özel bir ilginiz varsa)

Horizon Chase

GamePad ile Oynanabilen 5 Android Oyunu4

Eğer retro araba yarış oyunlarını özlediyseniz, GamePad’inizle bu zevki tekrar tadabileceğiniz Horizon Chase’i tercih edebilirsiniz.

Badland

GamePad ile Oynanabilen 5 Android Oyunu5

İlk dört oyuna göre biraz basit gibi kaçacak olsa da oynanış açısından sizi oldukça zorlayacak oyunlar arasında yer alan Badland’de, küçük kuşu yönlendirerek engellere takılmadan ilerlemeye çalışacaksınız.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir