Galaxy On Nxt Özellikleri

Samsung Galaxy On Nxt tanıtıldı. 5.5 inç büyüklüğündeki yeni akıllı telefon, donanım özellikleri ve tasarımıyla dikkat çekiyor. Karşınızda Samsung Galaxy On Nxt Özellikleri !

Galaxy Note 7 ile yaşanan hayal kırıklığını hızlıca toparlamak isteyen Samsung, mevcut ürün gamının en üst seviyesi olan Galaxy S7 ile Galaxy S8 çıkana kadar devam edecek.

Galaxy Note 7 yerine Tercih Edilebilecek 7 Alternatif Telefon

Orta segment modellerindeki takvimini değiştirmeyen Samsung, yeni modeller tanıtmaya devam ediyor. Samsung’un orta segment ailesi Galaxy On’a yeni bir model daha eklendi.

Galaxy On Nxt tasarım detayları

8.0mm kalınlığında 167g ağırlığında olan Galaxy On Nxt, Galaxy On7‘nin bazı özellikleri geliştirilmiş ve yeniden adlandırılmış sürümü diyebiliriz. Renk seçenekleri olarak da altın ve siyah renk seçenekleri mevcut.

Galaxy On Nxt Özellikleri

Galaxy On Nxt özellikleri

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy On Nxt, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekran ile geliyor.

Henüz modeli ve üreticisi açıklanmayan 1.6 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemciyle gelen Galaxy On Nxt, 3 GB RAM ile orta üst segment donanım beklentilerini karşılıyor.

Ülkemizde 1000 – 1500 TL aralığında görmeye başladığımız 3 GB RAM – 32 GB dahili depolama konfigrasyonuna sahip olan Samsung Galaxy On Nxt, orta segment beklentisini tamamen karşılıyor. En azından mevcut Galaxy A serisinden daha parlak bir durumda olacağı kesin.

f/1.9 diyafram değerine sahip 8 Megapiksellik ön ve 13 Megapiksellik arka kamera ile gelen Galaxy On Nxt,

3300 mAh bataryaya sahip olacak olan ürün, MicroUSB 2.0 portuyla gelecek. Galaxy On7 modeline benzer olarak parmak izi okuyucusunun da home butonunda olduğunu hatırlatalım.

Galaxy On Nxt Özellikleri

Hindistan’da satışa sunulan ürün, ülkemize ne zaman gelecek ya da gelecek mi henüz kesin bir bilgi yok. Fakat Galaxy On7 modelinin biraz güncellenmişi olan ürünün ülkemize gelmesini bekliyoruz.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir