Galaxy Note 7 TWRP Recovery Dosyası

Samsung’un çiçeği burnunda amiral gemi telefonu Galaxy Note 7 (Exynos işlemcili model) için Root aracının ardından bu defa TWRP Recovery dosyası yayınlandı. Geliştiriciler ve ROM yükleyen kullanıcılar için Galaxy Note 7 TWRP Recovery Dosyası büyük önem taşıyor.

TWPR Recovery nedir?

Android işletim sistemini oluşturan önemli ayaklardan biri olan Recovery, geliştirici topluluğu tarafından daha işlevsel hale getirebiliyor. Android cihazın üzerinde stock Recovery yer alıyor. Söz konusu Recovery aracı ile yapılabilecek ise sınırlıdır.

Geliştirici topluluk tarafından oluşturan TWRP Recovery sistemi fabrika ayarlarına döndürmenin yanında, özelleştirilmiş format seçenekleri sunuyor.

Tüm sistemi yedekleme (geri yükleme) ve ROM dosyası yüklemeye yarayan TWRP aracı, stock Recovery’den farklı olarak dokunmatik yapıda ve Türkçe dil seçeneği ayarlanabiliyor.

Kısacası; TWRP Recovery ile telefona dışarıdan müdahale edebilir ve dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Galaxy Note 7 TWRP Recovery Dosyası indir

Galaxy Note 7 kullanıcıları TWRP Recovery’nin yayınlanmasının ardından akıllı telefonlarını dilediği şekilde modifiye edebilecek. XDA Geliştiriciler Forumu’na göz attığımızda Galaxy Note 7 için özelleştirme araçların yavaş yavaş yayınlandığını görüyoruz.

Galaxy Note 7 TWRP Recovery dosyasını buradan indirebilirsiniz. Yükleme işlemini Odin aracılığıyla gerçekleştireceksiniz. Ancak öncesinde telefonunuzda Root yetkisinin olması gerektiğini hatırlatalım.

Galaxy Note 7 fiyat ve çıkış tarihi

Galaxy Note 7, 26 Ağustos tarihi itibariyle ülkemizde satışa sunulacak. 3.599 lira fiyat etiketine sahip olacak Galaxy Note 7 global çapta ilk gelen satış rakamlarına göre kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor.

Galaxy Note 7’nin 7 Harika Özelliği!

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.