Beğendiğiniz Filmler ile Kesintisiz Film Keyfi

“Kesintisiz film keyfi” sloganıyla yayın hayatına başlayan fullhdfilmizledim.org uzun yıllardan bu yana ziyaretçilerine film izleme keyfi yaşatmaya devam ediyor. Toplumun her kesimine hitap eden farklı kategorilere bünyesinde yer açan site, sürekli güncel arşiviyle de rakip film izleme sitelerine fark atmayı başarmış durumda. Eğer siz de güvenilir, rahatsız edici reklamlar ve virüs barındırmayan bir online film izleme sitesi arıyorsanız işte size fırsat! Hemen fullhdfilmizledim.org adresine tıklayın ve kendinize güzel bir film açın.

Bu sitede yok yok!

Evet, öyle ki ABD’li film ve dizi yapımcısı Netflix’in yayınladığı yapımlar da sitenin arşivinde mevcut. Telif hakkı davaları nedeniyle çoğu sitenin yer vermeye korktuğu bu dizi ve filmlere ücretsiz olarak erişim sağlayabilmeniz fullhdfilmizledim.org sayesinde mümkün!

Beğendiğiniz filmleri başkalarıyla da paylaşın

2016 ve 2017 başta olmak üzere geçtiğimiz yıllarda vizyona çıkan filmlerin büyük çoğunluğu sitedeki yerini almış vaziyette. Yeni girdiğimiz 2017’nin son günlerinde yayınlanan yapımlara da fullhdfilmizledim.org sitesinin üst menüsünde yer alan “film izle 2017” bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz. Şayet bir filmi beğendiyseniz sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşmayı ve film sayfasının altından diğer izleyiciler için yorumunuzu göndermeyi sakın unutmayın!

Geçtiğimiz yıl yayınlanan filmleri indirmek içinse yine sitedeki film indir kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Çocuklar bu muhteşem animasyonlara bayılacak!

Siteyi ziyaret eden çocuklara özel yayınlanan animasyon filmleri de miniklerin ilgisini çekiyor. Büyüklerin izleyeceği +18 ve korku filmleri kadar animasyon yapımlarıyla çocuklara hitap etmeyi de başaran site yönetimi, Disney ve Pixar gibi yapımcıların son filmlerini anlık olarak takip ediyor.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir