Bataryası 2 Gün Giden Telefon

Bataryası 2 Gün Giden Telefon ‘Çin işi’ UMi Plus, içinde barındırdığı donanımın yanı sıra aynı zamanda batarya büyüklüğü, yazılım güncellemeleri ve tasarımıyla da dikkat çeken bir telefon.

Her ne kadar Türkiye’de tanınmasa da, ülkesi Çin’de giderek kendisini geliştiren telefon üreticisi UMi üst seviye özellikler sunan UMi Plus modelini çıkarmaya hazırlanıyor.

Bataryası 2 Gün Giden Telefon UMi Plus fiyat/performansıyla ön çıkıyor

İddialı UMi Plus, tasarımı, donanımsal gücü, yazılım güncellemeleri, kamera kalitesi ve uzun batarya ömrüyle fark yaratmak ve güçlü rakiplerinin karşısına çıkmak istiyor. Üstelik fiyatı Çin standartlarına göre bile muadillerine oranla ucuz olacak!

Havacılık alanında kullanılan alüminyum-magnezyum karışımı bir maddeyle kaplanacak olan UMi Plus, aynı anda hem hafif, hem dayanıklı olacak ve göze de hitap edecek. Cihazda işlemci olarak MediaTek Helio P10 tercih edilirken, aynı zamanda 4 GB RAM, 32 GB genişletilebilir hafıza, Sharp üretimi 5.5 inç 1080p ekran çözünürlüğü, USB Type C portu (Bakınız :USB Type C Nedir? ) , parmak izi tarayıcısı bulunuyor.

Bataryası 2 Gün Giden Telefon

UMi Plus‘ın her ne kadar ‘fark yaratan’ teknik özellikleri olmasa da, güç tüketimi konusunda diğer telefonlara göre epey önde duruyor ve yüzde 45 daha uzun şarj ömrü vaadediyor. 4000 mAh bataryayla gelen telefon, tek şarjda iki gün kullanılabiliyor. Ayrıca içindeki Tri-Control şarj teknolojisi sıcaklığı ölçerek dinamik şekilde voltaj ayarlaması yapıyor, şarj hızını değiştiriyor ve ısıyı azaltıyor.

Super Ultra‘ adlı bir batarya tasarrufu moduna da sahip olan UMi Plus, bu şekilde yüzde 15 şarjdayken bile 24 saat kadar çalışabiliyor. 13 megapiksel Samsung yapımı kamera kullanan cihaz şu anda Çin’de ön siparişe açılmış durumda ve AliExpress adlı sitede de bulunuyor. Cihazın satış fiyatı ise 250 Dolar olarak belirlendi.

Bataryası En Uzun Giden Akıllı Telefonlar yazımızada bakmak isteyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli.

Bataryası En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.