Apple Watch’ta Arkadaş ekleme Nasıl Yapılır?

Apple Watch’ta arkadaş nasıl eklenir

Apple Watch ile gelen Arkadaşlar özelliği büyük beğeni topladı. Bu özellik sayesinde sevdiğiniz kişilere hızlı ve kolay biçimde ulaşabilirsiniz. Bu özellikte istediğiniz 12 kişiyi görebiliyorsunuz. iPhone ile eşleştirdiğinizde de kişiler otomatik olarak senkronize ediliyor.

apple-watchda-arkadas-eklemek

Apple Watch’ta arkadaş nasıl eklenir?

En sık iletişime geçtiğiniz kişilerin küçük resimlerini görebileceğiniz Arkadaşlar bölümüne erişmek için yan düğmeye basın. Her birine 12 kişi kaydedebileceğiniz birden fazla Arkadaşlar ekranı oluşturabilir, doğrudan saatinizden arkadaş ekleyebilirsiniz.

Apple Watch‘unuzdan arkadaş eklemek için aşağıdaki adımları uygulayın.

-Arkadaşlarınızı görmek için yan düğmeye basın.

Digital Crown‘u + simgesine çevirin, ardından + simgesine dokunun.

Digital Crown‘u çevirerek Arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişiyi bulun, ardından seçmek için dokunun. Arkadaşınız listede yoksa, iPhone‘unuzda Kişiler uygulamasını açın ve arkadaşınızı kişilerinize ekleyin. Ardından tekrar deneyin.

apple-watchda-arkadas-eklemek-1449508101

iPhone‘unuzdaki Watch uygulamasından da arkadaşlarınızı ekleyip çıkarabilir veya gruplar halinde düzenleyebilirsiniz.

Watch uygulamasını açın, 

-Saatim sekmesine dokunun, ardından Arkadaşlar‘a dokunun.

-Bu size iPhone iletişim listesini gösterir. Arkadaşlar kısmına eklemek istediğiniz kişiyi bulmak için aşağı kaydırın. Arkadaşlara eklemek için dokunun. İşte bu kadar.

Apple Watch’unuz ile arkadaşınızı aramak ya da mesaj göndermek hızlı bir biçimde ulaşmak için saatinizin yan düğmesine basabilirsiniz. Eğer arkadaşınızın da Apple Watch’u varsa ona Digital Touch da gönderebilirsiniz.

Kaynak: ShiftDelete – Merter Kısık

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.