Android Cihazlar için En İyi 5 Korku Oyunu!

Android cihazlarda en çok tercih edilen oyun türlerinden biriside hiç kuşkusuz korku türü. Özellikle Google Play Store’da bu türde onlarca oyun bulunmakta. Bir çoğunun hikayesi, oynanışı birbirine benzesede, aralarında kalite ve oynanabilirliği ile ön plana çıkan oyunlar da yok değil. Bizde bu videomuzda başta Mental Hospital serisinin son oyunu ve Slendrina gibi oyunların bulunduğu Android Cihazlar için En İyi 5 Korku Oyunu nu inceledik.

Android Cihazlar için En İyi 5 Korku Oyunu!

Mental Hospital 4

16-07/18/mental1.JPG

AGaming+ stüdyosu tarafından geliştirilen Mental Hospital serisi, Google Play Store‘da oldukça büyük bir ilgi görüyor. Serinin ilk 3 oyunu milyonlarca indirilen, çoğu bildiğimiz korku oyununu harmanlayıp farklı ve keyifli bir oyun dinamiği süren Mental Hospital‘in yeni oyunu Mental Hospital 4, gerilime kaldığı yerden devam ediyor. Bu kez Hideo Kojima imzalı iptal olan oyun PT ve Outlast‘in el kamerası stilini birleştiren yapımda içinde bulunduğumuz evden çıkmaya çalışıyoruz.

Ev tasarımı birebir PT ile aynı olmasına rağmen yinede farklı detaylarıyla dikkat çekiyor. Sesler ve grafikler bir mobil korku oyununa göre oldukça kaliteli. Kontroller basit ve akıcı. Eğilme, zıplama ve koşma gibi dinamiklerin yanı sıra oyunun başında bulduğumuz el kamerası ile karanlık ortamlarda gece görüş özelliği sayesinde yolumuzu buluyoruz. Bulmacalarla bezeli evden mantıksal hamlelerle kurtulabilmek mümkün. Sürekli açılıp kapanan kapılar ve jumpscair olarak nitelendirilen yaratıklar büyük gerilim katıyor. Gerilim severlerin mutlaka oynaması gereken oyunun boyutu ise 323 MB.

Mental Hospital 4 indirmek için tıklayınız.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir