Yüksek Performanslı En Ucuz Powerbank Modelleri

Powerbank modelleri günümüzün en popüler aksesuarları. Bu yazımızda Yüksek Performanslı En Ucuz Powerbank Modelleri ‘ni listeledik.

Ucuz Powerbank seçimi yaparken de dikkat etmeniz gereken birçok kriter olduğunu belirtelim. Cihazların ne kadar kullanışlı olduğu, üzerlerinde ne gibi sistemlerin bulunduğu, kapasitelerinin ne kadar olduğu, şarj bildirim ışıkları, şarj süreleri gibi birçok kritere dikkat etmenin gerektiği Powerbank cihazlarında en önem verilen konulardan birisi ise cihazların fiyatı. Zira bu alanda en iyi performansı veren ama aynı zamanda en Ucuz Powerbank cihazları genelde tercih ediliyor.

Powerbank Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? , Powerbank Kullanmak Telefona Zarar Verir Mi? , Bir Powerbank Telefonu Kaç Kere Şarj Edebilir yazılarımıza bakabilirsiniz.

Yüksek Performanslı En Ucuz Powerbank Modelleri

Microsonic 2600 Powerbank Taşınabilir Şarj Cihazı

Bu alanda en Ucuz Powerbank modeli ile başlayalım. Piyasada en çok tercih edilen taşınabilir cihaz modellerinden biri olan Microsonic taşınabilir şarj cihazlarının bir modeli olan cihazda 2600 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Bu yönü ile çok yüksek performans vermese de 3000 mAh değerli akıllı telefonlar için %80 oranında şarj etme özelliğinin bulunduğunu belirtelim.Üzerinde bir USB girişi bir de micro USB girişi bulunan seride ayrıca LED ışıklı bildirim yer alıyor.

 • Artıları: LED ışıklı şarj göstergesi, taşınabilirlik
 • Eksileri: Malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi.
 • Fiyatı: 8 TL

S-Link Ip-725 2600 mAh Powerbank

Yine giriş seviyesi için standart olarak gösterilen 2600 mAh kapasitesi ile gelen S-link taşınabilir şarj cihazları bu alanda en hesaplı ürünlerden bir tanesi. Ürünün en farklı yönü aslında serinin tasarımı. Standart olan kare tasarımlara karşı S-link 725 modelinin silindir bir tasarıma sahip olması dikkat çekiyor. Taşınabilirlik konusunda ise askı aparatları sayesinde ideal bir ürün olarak dikkat çeken S-link serisinin en olumsuz yönü ise üzerinde herhangi bir bildirim ışığının olmamış olması. Bunun dışında modelin giriş seviyesi kapasitesi için ideal ürünlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

 • Artıları: Dairesel tasarım
 • Eksileri: LED ışığı yok
 • Fiyatı: 22 TL

S-Link IP-710 Taşınabilir Şarj Cihazı

Ucuz Powerbank modellerinden biri olarak dikkat çeken bir başka model ise IP-710 serisi. Yine S-Link ürünü olan taşınabilir şarj cihazı bu alanın hem ucuz hem de performanslı ürünlerinden bir tanesi. Zira cihazda kapasite olarak 5200 mAh değeri mevcut.

 • Artıları: Şarj Durum çubuğu, 5200 mAh kapasite
 • Eksileri: tasarım, renk seçeneği kısıtlı
 • Fiyatı: 29 TL

Sony CP-V3BW Taşınabilir Şarj Cihazı

Ucuz Powerbank cihazlarında biraz daha üst segment üyelere doğru gitmeye başlayalım. Bu alanın en başarılı fiyat performans ürünlerinden birisi de Sony markanın güvencesiyle gelen Sony CP modeli. Genel olarak Sony’nin taşınabilir şarj cihazı serisi içerisinde gösterilen modelin tasarımıyla da beğeni topladığı kesin. Oldukça mini bir cihaz olan seride kullanıcılara iki farklı renk seçeneği sunulmakta.

 • Artılar: Oldukça hafif ve sade bir tasarıma sahip
 • Eksileri: Yavaş şarj ediyor
 • Fiyatı: 29 TL

VPW V-13 6600 mAh Powerbank Cihazları

Bu alanın en başarılı ürünlerinden birisi VPW modeli. Zira seride diğer serilere ek olarak birçok ek özellik yer almakta. Hemen belirtelim ürünün bu sınıfta 6600 mAh değerine sahip olması büyük bir artı olarak gösterilebilir. Akıllı telefon modeline göre değişmekle beraber birçok akıllı telefon modelinde iki kez dolum yapmanız izin verecek olan model Ucuz Powerbank cihazları içerisinde de tercih edilebilecek en iyi ürünler arasında.

 • Artıları: feneri, hızlı şarj, 2 USB girişi olması, LED bildirim paneli
 • Eksileri: Renk seçenekleri sınırlı
 • Fiyatı: 30 TL

Gomax 10400 Powerbank

Ucuz Powerbank modelleri içerisinde son ürünümüz Gomax taşınabilir şarj cihazları. Ürünün kara şeklinde tasarımına ek olarak birçok renk seçeneğinin bulunması büyük bir artı olarak karşımıza çıkıyor. Fakat aslın en önemli özeliği serinin düşük Ucuz Powerbank sınırları içerisinde 10.000 mAH değerinin üzerine çıkan nadir modellerden bir tanesi olması. Yüksek kapasitesi sayesinde birçok akıllı telefonda 3.kez tam dolum yapabilen cihazların çok fazla ekstra özelliği ise bulunmuyor.

 • Artıları: Yüksek mAh kapasitesi, zengin renk seçenekleri
 • Eksileri: Tek girişi bulunması
 • Fiyatı: 30 TL

Yüksek Performanslı En Ucuz Powerbank burada sona eriyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.